Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
Ararat Jerevan
2:4 (0:1)
Śląsk Wrocław
cz Štvrtok 22.07.2021, 15:00 • Gyumri City Stadium, Gyumri • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:55:01)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:10.

Je konec. Śląsk Wrocław v prvním zápase zvítězila na půdě Araratu Jerevan 4:2 a od odvety si tak veze skvělý náskok.
    V 18. minutě mohli jít do vedení domácí, ovšem Kone zakončil vedle svatyně soupeře. Ve 20. minutě předvedl přesnější zakončení Golla a poslal polský celek do vedení. Ve 25. minutě byl blízko srovnání Deble, ale gólman Szromnik se vytáhl.
    Druhá půle byla gólová podívaná. Ve 49. minutě dokázal srovnat Juan Bravo, ale odpověď polského celku byla okamžitá a o minutu později vrátil vedení na stranu hostů Fabin Piasecki. V 70. minutě šla Wrocław do dvoubrankového vedení, když se trefil Róbert Pich. V 84. minutě dal domácím naději Razmik Hakobjan, ale v 90. minutě se podruhé trefil Róbert Pich.

90+5

90+5
    Po centru z levé strany se sice dostal Kone do zakončení hlavou, ale to nebylo moc razantní.

90+5
    Golla ještě uviděl dodatečně žlutou kartu za faul při brejku Araratu.

90+4
    Kone nabral rychlost po pravé straně, ale jeho následná nabídka před bránu byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop.

90+3
    Po centru do vápna se sice domácí hráč dostal ke hlavičce, ale ta nic vážnějšího nepřinesla.

90+2
    Tentokrát přišel faul ze strany polského celku a Ararat získal volný kop.

90
    Rozhodčí nastavil 5 minut navíc.
    90. Róbert PICH - 2:4

90
    Śląsk právě vstřelil branku!
    Dnes tady máme gólové hody a hostující celek jde zpět do dvoubrankového vedení! Erik Expósito vybojoval na pravé straně hřiště míč a následným centrem našel na zadní tyči RÓBERTA PICHA, který hlavou zakončil a vsítil dnes druhou branku. Asistence: Erik Expósito.

89
    Ararat Jerevan získal balón na své polovině a snaží se vyrovnat před koncem tohoto prvního utkání.

87
    Hostující gólman Szromnik uviděl žlutou kartu za zdržování při odkopu od své svatyně.

86
    Hráči Araratu najednou ožili a Mory Kone zkoušel zakončit nůžkami, ovšem jeho pokus šel jen nad bránu polského celku.
    84. Razmik HAKOBJAN - 2:3

84
    FC Ararat právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic domácí dávají branku a snižují na 2:3! Mory Kone se dostal s míčem blízko vápna a posléze jej posunul RAZMIKU HAKOBJANOVI, který si jej přichystal a následně vystřelil z nějakých dvaceti tří metrů přesně k levé tyči. Nádherná střela. Asistence: Mory Kone.

82
    Štiglec záměrně stáhl soupeře k zemi za cenu žluté karty. Ararat Jerevan tak bude mít volný kop.

81
    Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Bravo, přichází Hakobjan Ro..
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Maczynski, přichází Schwarz.

Michal Raška

Góly: 49. Bravo (Malakjan), 84. Hakobjan Ra. (Kone) – 20. Golla (Maczynski), 50. Piasecki (Expósito), 70. Pich, 90. Pich (Expósito)

Karty:   27. Kone (ARJ), 28. Deble (ARJ), 33. Malakjan E. (ARJ), 53. Bravo (ARJ) – 68. Lewkot (SLA), 82. Štiglec (SLA), 87. Szromnik (SLA), 90+5. Golla (SLA)

Ararat Jerevan: Jermakov – Bravo (81. Hakobjan Ro.), Prljevič, Mkojan (C), Margarjan – Pobulič (72. Stanojevič), Muradjan – Arakeljan (62. Manojan), Deble (72. Silue), Malakjan E. (62. Hakobjan Ra.) – Kone
    Náhradníci: Simonjan – Hakobjan Ro., Hakobjan Ra., Isah, Malakjan G., Manojan, Nazarjan, Silue, Stanojevič, Vardanjan

Śląsk Wrocław: Szromnik – Janasik (74. Pawlowski), Lewkot, Golla, Štiglec – Pich, Maczynski (C) (81. Schwarz), Makowski, Garcia – Expósito, Piasecki (65. Sobota)
    Náhradníci: Putnocký – Bejger, Bergier, Pawlowski, Poprawa, Praszelik, Schwarz, Sobota, Verdasca

Rozhodca: Popov – Venev, Atanasov
    Štvrtok 29.07.2021
    Śląsk - Ararat 3:3

Góly: 2. Pich, 58. Lewkot (Golla), 65. Pich (Janasik) – 40. Kone (E. Malakjan), 42. Kone (Deble), 89. Silue (Margarjan)

Karty:   77. Lewkot (SLA) – 64. Margarjan (ARJ), 75. Silue (ARJ)