cz Streda 21.07.2021, 17:00 • Vaillant Arena, Davos • Reprezentácia do 18 rokov

Konec zápasu. (19:18:23)

62:38
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je konec, v prvním duelu jsou o chlup úspěšnější hokejisté českého týmu! Výhru svému celku v prodloužení vystřelil JIŘÍ KULICH – 5:6! Asistence: Dominik Rymon.

60:01

60:00

57:16

55:16
    Osmnáctka má šanci rozhodnout ještě v základní hrací době, Švýcaři jsou trestáni za příliš mnoho hráčů.

50:40
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Ani Petrův gól nebude tím rozhodujícím, Švýcaři těsně po polovině třetí třetiny srovnávají zásahem SIMONEHO TERRANEA – 5:5! Asistence: Miles Müller.

46:36
    Přestřelka pokračuje vesele dál, první zářez si na svou pažbu zapisuje útočník DOMINIK PETR – 4:5! Český tým se opět ujímá hubeného náskoku, vydrží mu tentokrát aspoň pár minut? Asistence: Eduard Šalé, Marek Alscher.

45:24

43:24
    Zadák Marek Alscher (CZE) se vrací na lavici hanby, tentokrát si odpyká trest za nebezpečnou výstroj.

40:38
    Srovnáno, dramatická bitva v Davosu se dále komplikuje! Schnattinger loví ze své klece čtvrtý kotouč, na střeleckou listinu se zařazuje JONAS TAIBEL – 4:4! Asistence: Louis Füllemann.

40:01

40:00

39:38
    Národní tým si ještě před koncem druhé třetiny bere náskok zpět na svou stranu! Dvaadvacet sekund před sirénou se prosazuje TOMÁŠ CIBULKA – 3:4! Asistence: Jakub Hujer.

39:11

37:42

37:11
    Poměr sil na ledě se vyrovná, gólman Michael Schnattinger (CZE) si do statistik zapisuje dvě trestné minuty za zdržování hry.

35:42
    Pohodlí trestných lavic v Davosu na vlastní kůži okusí Gaël Christe (SUI), jenž je vykázán za podrážení.

34:27
    Odpověď na sebe ovšem tentokrát nenechala dlouho čekat a ve Vaillant Areně se bude znovu hrát zase od začátku! Zaettu tentokrát překonal Eduard ŠALÉ – 3:3! Asistence: Marek Alscher.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 26. Dionicio (Boss, Taibel), 27. Dionicio (Lurati), 33. Dionicio, 41. Taibel (Füllemann), 51. Terraneo (Müller) – 4. Formánek, 15. Puchala, 35. Šalé (Alscher), 40. Cibulka (Hujer), 47. Petr (Šalé, Alscher), 63. Kulich (Rymon)

Švajčiarsko: Zaetta (Simeoni) – Füllemann, Quinn, Dionicio, Boss, Moser, Christe, Bieri, Terraneo – Naber, Taibel (C), Schild – Rod, Müller, Lurati – Greuter, Kilchenmann, Weber – Offner, Gruber, von Bergen.
    Česko: Schnattinger (Špunar) – Čech, Alscher, Cibulka, Němec, Puchala, Dobeš – Kulich, Sapoušek, Rymon – Hujer, Šapovaliv (C), Slavíček – Šalé, Petr, Jecho – Formánek, Soukup, Šmajda.

Rozhodca: Hebeisen, Borga – Progin, Burgy.