Kolumbia – Peru | 3:2 (kon.) |
Radomiak – Gdańsk | 0:0 (*12:00) | | | Varnsdorf – Dukla Praha | 2:4 (kon.) | | | Ostrava – Líšeň | 2:0 (kon.) |
Opava – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) | | | Jihlava – Brno | 1:2 (kon.) | | | Teplice – Táborsko | 2:2 (kon.) |
Zlín – Prostějov | 2:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Plzeň B | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Chrudim | 1:3 (kon.) | | | GKS T. – Karviná | 3:3 (kon.) | | | Vlašim – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) |
Žilina B – Trebišov | 2:1 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Pogoń | 0:0 (14:00) | | | Michalovce – B. Bystrica | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Union Berlín – Dukla Praha | 0:0 (zruš.) | | | Ružomberok – Pohronie | 2:1 (kon.) |
St. Pölten – Bohemians | 1:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Midtjylland | 1:2 (kon.) |
koniec
MFK Ružomberok
2:1
(1:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Ján Kmeť
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.
Góly:
8. Boďa, 67. Kochan (pen.) – 4. Badolo
Rozhodca: Mastiš – Považan, Súkeníková
Diváci:
Karty: 73. Špiriak (POH)
Nepremenená penalta:
MFK Ružomberok:
Krajčírik – Fabiš, Luka "K", Zsigmund (41. Mrva), Selecký (65. Dopater) – Múdry (60. Luterán), Kochan – Gerec (88. Macejko), Boďa (46. Madleňák), Takáč (65. Brenkus) – Regáli
Náhradníci: Frühwald – Madleňák, Mrva, Brenkus, Macejko, Dopater, Luterán, Holub
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Hrdlička – Špiriak, Pajev, Záhumenský, Adamec, Mazan "K", Adler da Silva, Fadera, Badolo, Lačný, Pintér
Náhradníci: Slančík – Poci, Vaculík, Blahút, Ladji, Dao, Jenát, Petrák
Tréner:
Náhradníci: Frühwald – Madleňák, Mrva, Brenkus, Macejko, Dopater, Luterán, Holub
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Hrdlička – Špiriak, Pajev, Záhumenský, Adamec, Mazan "K", Adler da Silva, Fadera, Badolo, Lačný, Pintér
Náhradníci: Slančík – Poci, Vaculík, Blahút, Ladji, Dao, Jenát, Petrák
Tréner:
Rozhodca: Mastiš – Považan, Súkeníková
Diváci:
Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (18:50:05)