Trnava – B. Bystrica 4:0 (kon.) | Ružomberok – Košice 3:0 (kon.) | Michalovce – Humenné 2:5 (kon.)
Slovácko – Vyškov 6:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
4:0 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Utorok 22.06.2021, 11:00 • Červeník, Slovensko • Prípravný zápas

Po bezgólovom prvom polčase prišla štvorgólová kanonáda Trnavčanov, ktorí porazili Banskú Bystricu napokon hladko 4:0. Spartak využil zaváhania súpera, zatiaľ čo Dukla sa v prvom prípravnom dueli leta skôr trápila.

Pre celok z Fortuna ligy ide o druhý triumf rovnakým výsledkom, keď minulý víkend Trnava zdolala 4:0 aj Petržalku. Dnes sa postupne presadili Grič, Cabral, Vlasko a Yao. (12:42:44)

90+1

90+1
    Už sa zdalo, že rozhodca odpíska koniec, ale to zaznela píšťalka iba po ďalšom z faulov druholigistu.

89
    Jakub Uhrinčať s faulom v stredovom kruhu, odpočítavame posledné sekundy stretnutia.

88
    Domáci by predsa len chceli ešte vylepšiť svoj gólový náskok, lenže dve ostatné zakončenia leteli len vedľa brány.

87
    Pekný obranný zákrok predviedol Ján Nosko, ktorý nedovolil hráčovi súpera zakončiť.

86
    Päť minút do konca, Dukla neskórovala ani po svojom štvrtom rohovom kope.
    84. Jakub Grič (TRN)

Zdroj: youtube.com – FC Spartak Trnava

84
    Jakub Grič sa mohol stať dvojgólovým strelcom, lenže jeho strela z hranice šestnástky sa len obtrela o brvno a skončila za bránou!

83
    Patrik Vajda to skúsil z dvadsiatich metrov, bránu Trnavy ale vôbec netrafil.

81
    Ako sme predpokladali, Trnavčanom sa už veľmi dopredu tlačiť nechce, iniciatívu preberá Banská Bystrica. Dá druholigista aspoň jeden gól?

79
    Pokus hostí o založenie akcie stredom ihriska, to im ale nevyšlo podľa predstáv a o loptu prichádzajú.

77
    Zaujímavé prieniky po krídlach od oboch tímov, skončilo sa to bez zakončenia.

76
    Len nepresné prihrávky na oboch stranách, Dukla z toho mala aut, domáci zase odkop od brány. Pred nami záverečná štvrťhodina.

74
    Všetko nasvedčuje tomu, že duel sa bude už len dohrávať. Ak by už ďalší gól nepadol, bola by to druhá výhra Trnavy v letnej príprave pomerom 4:0.

72
    Prestávka na občerstvenie príde Banskej Bystrici určite vhod. Málokto by povedal, že za dvadsať minút to bude z 0:0 už 4:0.
    70. Yann Michael Yao - 4:0

70
    Trnava dala gól!
    Toto už je výsledkom stratenej koncentrácie. YANN MICHAEL YAO si zbehol pomedzi obrancov, kľučkou sa zbavil aj brankára a za pomoci ľavej žrde zvyšuje už na 4:0!

68
    Ďalšiu veľkú šancu Spartaka ukončil až postranný rozhodca, ktorý odmával ofsajd.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dukla Banská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly: 51. Grič, 57. Cabral, 66. Vlasko, 70. Yao

FC Spartak Trnava: 1. polčas: Kamenár – Koštrna, Kóša, Twardzik, Trajkovski – Iván, Procházka, Bukata, Kolesár, Yusuf – Olejník

2. polčas: Takáč – Čurma, Ujlaky, Anthony, Mikovič – Cabral, Savvidis, Gembický, Grič, Yao – Vlasko

Náhradníci: Takáč – Čurma, Anthony, Ujlaky, Mikovič, Savvidis, Grič, Gembický, Cabral, Yao, Vlasko

MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Migaľa, Kojnok, Pišoja, Vajda, Macko, Richtárech, Tóth, Hanes, Polievka, Šulc (Krejčí, Šimúth, Starší, Kupčík, Slaninka, Willwéber, Michlík, Koreň, Gonda, Rypák)