Montreal – Winnipeg 5:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Arizona – Vegas 3:0 (kon.)
Anaheim – LA Kings 1:2 (kon.) | Boston – Buffalo 6:2 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 1:0 (4:3 po s.n.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    V poslední minutě jdou hosté do vedení! Králové totiž udrželi útočnou třetinu a posléze si před brankáře sjel ANŽE KOPITAR, který si šikovně přehodil puk do bekhendu, načež se mu povedlo překonat Gibsona. S pukem do branky dojel i Kopitar.
    Asistence: Dustin Brown, Mikey Anderson.
    54:56 Lias ANDERSSON - 1:1

54:56
    Hostující celek přeci jenom vyrovnává! Králové se totiž dokázali udržet v pásmu soupeře, kde to u branky skvělým způsobem provedl Vilardi, kterému se hezkou zadovkou povedlo najít nekrytého LIASE ANDERSSONA, který měl před sebou prázdnou branku.
    Asistence: Gabriel Vilardi, Trevor Moore.
    05:37 Haydn FLEURY - 1:0

05:37
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí celek se po vhazování dostává do vedení! Vhazovalo se po pravici brankáře Quicka, přičemž se po vyhraném vhazování napřáhl obránce HAYDN FLEURY, jehož dělovka nekompromisně zamířila přesně do pravé šibenice.
    Asistence: Trevor Zegras.

David Suchý

Góly a asistencie: 6. H. Fleury (Zegras) – 55. L. Andersson (Vilardi, T. Moore), 60. Kopitar (D. Brown, M. Anderson)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, Fowler (A), Shattenkirk (A), Benoit, Drysdale, H. Fleury – Terry, Zegras, Comtois – Rakell (A), Lundeström, Volkov – Carrick, Steel, Jones – Heinen, D. Grant, Deslauriers.
    Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Björnfot, Roy, M. Anderson, S. Walker, Määttä – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – A. Kempe, Byfield, T. Moore – Athanasiou, Vilardi, L. Andersson – Wagner, Anderson-Dolan, Lemieux.

Rozhodca: Anderson, Hanson – Knorr, Sericolo