Sassuolo – Hellas Verona 3:2 (kon.) | Benevento – Fiorentina 1:4 (kon.) | CFC Janov – Udinese 1:1 (kon.)

Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Sassuolo si rychle bere zpět své ztracené vedení! Po rohovém kopu nedokázala Verona odehrát míč ven z pokutového území. K odraženému míči se dostal HAMED TRAORE a dorazil jej do sítě!
    80. Federico DIMARCO - 2:2

80
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Deset minut před koncem už se hostující Verona dočkala vyrovnání! Na přetažený centr si v pokutovém území naběhl FEDERICO DIMARCO a z voleje jej poslal do sítě!
    52. Filip DJURIČIĆ - 2:1

52
    Domácí celek si bere zpět ztracené vedení! FILIP DJURIČIĆ si v pokutovém území našel odražený míč, připravil si jej na pravačku a vnějším nártem jej poslal do sítě!
    43. Darko LAZOVIĆ - 1:1

43
    Je vyrovnáno! Verona se ještě před přestávkou dočkala vytoužené branky! Přihrávku do pokutového území dostal osamocený DARKO LAZOVIČ, který napálil míč mimo dosah brankáře!
    5. Manuel LOCATELLI - 1:0

5
    Domácí Sassuolo se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! MANUEL LOCATELLI dostal přihrávku na hranici velkého vápna a technickou střelou uklidil míč k tyči!

Tomáš Kubečka

Góly: 5. Locatelli (Defrel), 52. Djuričić, 82. Traorè – 43. Lazović (Faraoni), 80. Dimarco

Karty:   53. Djuričić (SAS), 90+4. Traorè (SAS) – 30. Faraoni (VRN), 56. Veloso (VRN)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 15:18.
    U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş (88. K. Ayhan), G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Obiang, Locatelli (85. Maxime López), D. Berardi, Defrel (67. Traorè) – Djuričić (67. Marlon), Caputo.
    Náhradníci: Pegolo – K. Ayhan, Boga, Haraslín, Maxime López, Magnanelli, Müldür, Marlon, Piccinini, Raspadori, Traorè, Rogério.

Hellas Verona: Silvestri – Magnani (68. Bessa), Günter (56. Dawidowicz), Ceccherini – Faraoni (46. Dimarco), Tameze (56. Sturaro), Veloso, Lazović – Barák, Zaccagni (85. Salcedo) – Lasagna.
    Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Bessa, Dawidowicz, Çetin, Dimarco, Ilić, Favilli, Lovato, Salcedo, Sturaro, Udogie.