Alavés – Cadiz 1:1 (kon.) | Real Madrid – Elche 2:1 (kon.) | Osasuna – Valladolid 0:0 (kon.)
Getafe – Atlético Madrid 0:0 (kon.)
Deportivo Alavés
1:1 (1:0)
Cadiz CF
Sobota 13.03.2021, 14:00 • Estadio de Mendizorroza • Španielska LaLiga • 27. kolo

90+2
    Žltú kartu dostáva Ivan Šaponjić (Cádiz CF).

90+2
    Striedanie v tíme Cádiz CF: z ihriska odchádza Juan Cala, prichádza Jon Ander Garrido.

90+1
    Striedanie v tíme Cádiz CF: z ihriska odchádza Alberto Perea, prichádza Jairo Izquierdo.

90+1
    V druhom polčase sa pridávajú ešte 4 minúty nad rámec riadneho hracieho času.

86
    Striedajúci Filip Malbašić doslova zlikvidoval sľubnú šancu. Dostal pekný center do šestnástky, ale zakončil len naľavo od svätyne gólmana. Obrovská príležitosť tak ostane nevyužitá.

85
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Facundo Pellistri, prichádza Pere Pons.

84
    Tím Cádiz práve strelil gól!
    Autorom gólu z pokutového kopu je ÁLEX FERNÁNDEZ, ten si vybral z bieleho bodu pravú stranu bránky, kde vyslal presnú a prudkú strelu. Stav stretnutia je 1:1!

83
    Striedanie v tíme Cádiz CF: z ihriska odchádza Álvaro Negredo, prichádza Ivan Šaponjić.
    Striedanie v tíme Cádiz CF: z ihriska odchádza Rubén Sobrino, prichádza Filip Malbašić.

81
    Po zákroku Manuela Garcíu, po ktorom videl druhú žltú kartu a následne červenú bude súper zahrávať pokutový kop.

81
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Manuel García (Deportivo Alavés).

80
    Žltú kartu dostáva Manuel García (Deportivo Alavés).

79
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Edgar Méndez, prichádza Iñigo Córdoba.

74
    Žltú kartu dostáva Fali (Cádiz CF).

70
    Žltú kartu dostáva Tomás Pina (Deportivo Alavés).

65
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Luis Rioja, prichádza Lucas Pérez.

51
    Pellistri sa ocitol sám v sľubnej šance po prevzatí dobrého pasu na hranici pokutového územia. Jeho pokus o fúz preletel vedľa ľavej žrde.

45+1
    V prvom polčase sa nadstavujú ešte dve minúty nad rámec riadneho hracieho času.

41
    Žltú kartu dostáva Alváro Cervera (Cádiz CF), ktorý to na lavičke prehnal s emóciami.

36
    Tím Alavés práve strelil gól!
    Autorom gólu z pokutového kopu je JOSELU, ktorý loptu z bieleho bodu umiestnil do ľavej časti bránky, presne do protipohybu gólmana. Stav stretnutia je 1:0!

34
    Žltú kartu dostáva Salvi (Cádiz CF).

34
    Deportivo Alavés bude po nedovolenom zákroku Salvadora Salviho zahrávať pokutový kop!