Individuálne preteky mužov, 20 km, Pokljuka | Vítěz: S. H. Laegreid (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
MS - Individuálne preteky mužov, 20 km, Pokljuka
Vítěz: S. H. Laegreid (NOR)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 49:27,6 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +16,9 s (0)
3. Johannes Dale (NOR) +40,9 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:12,9 (2)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:13,5 (2)
6. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:45,3 (0)
7. Simon Eder (AUT) +1:59,7 (1)
8. Benedikt Doll (GER) +2:06,9 (2)
9. Artěm Prima (UKR) +2:31,2 (1)
10. Roman Rees (GER) +2:31,6 (1)
11. Ondřej Moravec (CZE) +2:32,8 (1)
12. Vladimir Iliev (BUL) +2:33,3 (1)
13. Emilien Jacquelin (FRA) +2:46,9 (2)
14. Felix Leitner (AUT) +3:17,1 (2)
15. Peppe Femling (SWE) +3:17,7 (0)
16. Jevgenij Garaničev (RBU) +3:30,9 (2)
17. Jeremy Finello (SUI) +3:35,2 (2)
18. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:38,9 (2)
19. Lukas Hofer (ITA) +3:43,0 (4)
20. Florent Claude (BEL) +3:45,2 (1)
21. Jakov Fak (SLO) +3:49,8 (3)
22. Jake Brown (USA) +3:49,9 (2)
23. Miha Dovžan (SLO) +3:50,5 (2)
24. Johannes Kühn (GER) +3:58,1 (3)
25. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:02,1 (3)
26. Milan Žemlička (CZE) +4:12,2 (0)
27. Michal Krčmář (CZE) +4:21,5 (3)
28. Simon Desthieux (FRA) +4:23,9 (4)
29. Anton Smolski (BLR) +4:31,3 (3)
30. Mikita Labastau (BLR) +4:33,6 (1)
31. Alexandr Loginov (RBU) +4:56,4 (3)
32. Leif Nordgren (USA) +4:35,3 (2)
33. Rene Zachna (EST) +4:42,1 (1)
34. Julian Eberhard (AUT) +4:45,5 (4)
35. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:48,0 (4)
36. George Buta (ROU) +4:52,9 (2)
37. Tero Seppälä (FIN) +4:56,4 (4)
38. Karol Dombrovski (LTU) +5:01,7 (1)
39. Adam Runnalls (CAN) +5:01,8 (3)
40. Scott Gow (CAN) +5:02,6 (3)
...
55. Tomáš Hasilla (SVK) +5:47,9 (3)
64. Michal Šíma (SVK) +6:31,0 (2)
79. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:05,1 (5)
86. Matej Baloga (SVK) +9:57,3 (6)
Průběžné pořadí po 4. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 40:02,2 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +39,5 s (0)
3. Johannes Dale (NOR) +1:12,3 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:37,2 (2)
5. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:39,4 (0)
...
9. Ondřej Moravec (CZE) +2:30,5 (1)
21. Milan Žemlička (CZE) +3:53,2 (0)
29. Michal Krčmář (CZE) +4:25,2 (3)
51. Tomáš Hasilla (SVK) +5:17,0 (3)
61. Michal Šíma (SVK) +5:42,9 (2)
83. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:08,0 (5)
87. Matej Baloga (SVK) +9:08,0 (6)
Průběžné pořadí po 3. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 29:48,6 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +36,6 s (0)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +58,3 (1)
4. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:18,8 (0)
5. Artěm Prima (UKR) +1:20,0 (0)
...
7. Tomáš Hasilla (SVK) +1:45,2 (0)
14. Ondřej Moravec (CZE) +2:10,6 (1)
29. Milan Žemlička (CZE) +2:53,4 (0)
37. Michal Krčmář (CZE) +3:24,5 (2)
51. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:52,4 (2)
67. Michal Šíma (SVK) +4:42,0 (2)
87. Matej Baloga (SVK) +7:17,2 (5)
Průběžné pořadí po 2. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 19:42,9 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +30,5 s (0)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +53,9 (1)
4. Artěm Prima (UKR) +55,0 (0)
5. Roman Rees (GER) +57,1 (0)
...
8. Tomáš Hasilla (SVK) +1:06,8 (0)
23. Ondřej Moravec (CZE) +1:44,3 (1)
25. Milan Žemlička (CZE) +1:46,1 (0)
27. Michal Krčmář (CZE) +1:50,8 (1)
60. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:14,0 (2)
71. Michal Šíma (SVK) +3:42,3 (2)
79. Matej Baloga (SVK) +3:41,7 (3)
Průběžné pořadí po 1. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 9:48,9 min (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +0,9 (0)
3. Jakov Fak (SLO) +12,1 (0)
4. Arnd Peiffer (GER) +18,1 (0)
5. Jevgenij Garaničev (RBU) +20,6 (0)
...
12. Michal Krčmář (CZE) +27,6 (0)
42. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:23,5 (1)
43. Ondřej Moravec (CZE) +1:24,4 (1)
73. Michal Šíma (SVK) +2:48,8 (2)
Startovní listina
1. Christian Gow (CAN)
2. Jeremy Finello (SUI)
3. Jesper Nelin (SWE)
4. Mihail Usov (MDA)
5. Emilien Jacquelin (FRA)
6. Cornel Puchianu (ROU)
7. Tarjei Bø (NOR)
8. Florent Claude (BEL)
9. Martin Ponsiluoma (SWE)
10. Cukasa Kobonoki (JPN)
11. Jake Brown (USA)
12. Alexandr Loginov (RBU)
13. Artěm Tyščenko (UKR)
14. Alexandr Muchin (KAZ)
15. Quentin Fillon Maillet (FRA)
16. Miha Dovžan (SLO)
17. Dominik Windisch (ITA)
18. Vladimir Iliev (BUL)
19. Simon Eder (AUT)
20. Karol Dombrovski (LTU)
21. Johannes Dale (NOR)
22. Kalev Ermits (EST)
23. Simon Desthieux (FRA)
24. Grzegorz Guzik (POL)
25. Sebastian Samuelsson (SWE)
26. Michal Šíma (SVK)
27. Ďmitrij Lazouski (BLR)
28. Johannes Thingnes Bø (NOR)
29. Jakub Štvrtecký (CZE)
30. Jakov Fak (SLO)
31. Alex Cisar (SLO)
32. Lukas Hofer (ITA)
33. Apostolos Angelis (GRE)
34. Peppe Femling (SWE)
35. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
36. Fabien Claude (FRA)
37. Krešimir Crnkovič (CRO)
38. Vinny Fountain (GBR)
39. Michal Krčmář (CZE)
40. Stavre Jada (MKD)
41. Matvej Jelisejev
42. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
43. Benjamin Weger (SUI)
44. Scott Gow (CAN)
45. George Buta (ROU)
46. Anton Smolski (BLR)
47. Leif Nordgren (USA)
48. Pavel Magazejev (MDA)
49. Benedikt Doll (GER)
50. Rene Zachna (EST)
51. Vytautas Strolia (LTU)
52. Džujn Čcho (KOR)
53. Sergej Sirik (KAZ)
54. David Komatz (AUT)
55. Soma Gyallai (HUN)
56. Dmitro Pidručnij (UKR)
57. Tomáš Hasilla (SVK)
58. Didier Bionaz (ITA)
59. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
60. Dimitar Gerdžikov (BUL)
61. Arnd Peiffer (GER)
62. Ajlan Rastić (SRB)
63. Tuomas Harjula (FIN)
64. Roman Rees (GER)
65. Thierry Langer (BEL)
66. Sturla Holm Laegreid (NOR)
67. Kosuke Ozaki (JPN)
68. Adam Runnalls (CAN)
69. Ondřej Moravec (CZE)
70. Serafin Wiestner (SUI)
71. Sean Doherty (USA)
72. Robert Heldna (EST)
73. Felix Leitner (AUT)
74. Matej Baloga (SVK)
75. Artěm Prima (UKR)
76. Anton Sinapov (BUL)
77. Tommaso Giacomel (ITA)
78. Nikolaos Tsourekas (GRE)
79. Sergej Bočarnikov (BLR)
80. Tomas Kaukenas (LTU)
81. Jevgenij Garaničev (RBU)
82. Danil Běleckij (KAZ)
83. Su-jung Li (KOR)
84. Rok Tršan (SLO)
85. Marcin Szwajnos (POL)
86. Johannes Kühn (GER)
87. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
88. Olli Hiidensalo (FIN)
89. Edgars Mise (LAT)
90. Raul Antonio Flore (ROU)
91. Paul Schommer (USA)
92. Julian Eberhard (AUT)
93. Trevor Kiers (CAN)
94. Martin Jäger (SUI)
95. Tero Seppälä (FIN)
96. Said Karimulla Chalili (RBU)
97. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
98. Vladimir Orjaškov (BUL)
99. Maxim Varabej (BLR)
100. Milan Žemlička (CZE)
101. Anton Dudčenko (UKR)
Pořadí Světového poháru (17/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 797 bodů
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 719
3. Tarjei Bø (NOR) 625
4. Johannes Dale (NOR) 618
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) 587
...
24. Michal Krčmář (CZE) 218
37. Ondřej Moravec (CZE) 117
59. Michal Šíma (SVK) 28
76. Tomáš Krupčík (CZE) 7
77. Jakub Štvrtecký (CZE) 6
85. Milan Žemlička (CZE) 2
Pořadí SP v individuálních závodech (2/3)
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 114 bodů
2. Alexandr Loginov (RBU) 91
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 91
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 85
5. Lukas Hofer (ITA) 64
...
13. Ondřej Moravec (CZE) 48
25. Michal Krčmář (CZE) 30
49. Tomáš Krupčík (CZE) 6
54. Milan Žemlička (CZE) 2
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 49:27,6 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +16,9 s (0)
3. Johannes Dale (NOR) +40,9 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:12,9 (2)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:13,5 (2)
6. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:45,3 (0)
7. Simon Eder (AUT) +1:59,7 (1)
8. Benedikt Doll (GER) +2:06,9 (2)
9. Artěm Prima (UKR) +2:31,2 (1)
10. Roman Rees (GER) +2:31,6 (1)
11. Ondřej Moravec (CZE) +2:32,8 (1)
12. Vladimir Iliev (BUL) +2:33,3 (1)
13. Emilien Jacquelin (FRA) +2:46,9 (2)
14. Felix Leitner (AUT) +3:17,1 (2)
15. Peppe Femling (SWE) +3:17,7 (0)
16. Jevgenij Garaničev (RBU) +3:30,9 (2)
17. Jeremy Finello (SUI) +3:35,2 (2)
18. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:38,9 (2)
19. Lukas Hofer (ITA) +3:43,0 (4)
20. Florent Claude (BEL) +3:45,2 (1)
21. Jakov Fak (SLO) +3:49,8 (3)
22. Jake Brown (USA) +3:49,9 (2)
23. Miha Dovžan (SLO) +3:50,5 (2)
24. Johannes Kühn (GER) +3:58,1 (3)
25. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:02,1 (3)
26. Milan Žemlička (CZE) +4:12,2 (0)
27. Michal Krčmář (CZE) +4:21,5 (3)
28. Simon Desthieux (FRA) +4:23,9 (4)
29. Anton Smolski (BLR) +4:31,3 (3)
30. Mikita Labastau (BLR) +4:33,6 (1)
31. Alexandr Loginov (RBU) +4:56,4 (3)
32. Leif Nordgren (USA) +4:35,3 (2)
33. Rene Zachna (EST) +4:42,1 (1)
34. Julian Eberhard (AUT) +4:45,5 (4)
35. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:48,0 (4)
36. George Buta (ROU) +4:52,9 (2)
37. Tero Seppälä (FIN) +4:56,4 (4)
38. Karol Dombrovski (LTU) +5:01,7 (1)
39. Adam Runnalls (CAN) +5:01,8 (3)
40. Scott Gow (CAN) +5:02,6 (3)
...
55. Tomáš Hasilla (SVK) +5:47,9 (3)
64. Michal Šíma (SVK) +6:31,0 (2)
79. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:05,1 (5)
86. Matej Baloga (SVK) +9:57,3 (6)
Průběžné pořadí po 4. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 40:02,2 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +39,5 s (0)
3. Johannes Dale (NOR) +1:12,3 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:37,2 (2)
5. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:39,4 (0)
...
9. Ondřej Moravec (CZE) +2:30,5 (1)
21. Milan Žemlička (CZE) +3:53,2 (0)
29. Michal Krčmář (CZE) +4:25,2 (3)
51. Tomáš Hasilla (SVK) +5:17,0 (3)
61. Michal Šíma (SVK) +5:42,9 (2)
83. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:08,0 (5)
87. Matej Baloga (SVK) +9:08,0 (6)
Průběžné pořadí po 3. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 29:48,6 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +36,6 s (0)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +58,3 (1)
4. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:18,8 (0)
5. Artěm Prima (UKR) +1:20,0 (0)
...
7. Tomáš Hasilla (SVK) +1:45,2 (0)
14. Ondřej Moravec (CZE) +2:10,6 (1)
29. Milan Žemlička (CZE) +2:53,4 (0)
37. Michal Krčmář (CZE) +3:24,5 (2)
51. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:52,4 (2)
67. Michal Šíma (SVK) +4:42,0 (2)
87. Matej Baloga (SVK) +7:17,2 (5)
Průběžné pořadí po 2. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 19:42,9 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +30,5 s (0)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +53,9 (1)
4. Artěm Prima (UKR) +55,0 (0)
5. Roman Rees (GER) +57,1 (0)
...
8. Tomáš Hasilla (SVK) +1:06,8 (0)
23. Ondřej Moravec (CZE) +1:44,3 (1)
25. Milan Žemlička (CZE) +1:46,1 (0)
27. Michal Krčmář (CZE) +1:50,8 (1)
60. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:14,0 (2)
71. Michal Šíma (SVK) +3:42,3 (2)
79. Matej Baloga (SVK) +3:41,7 (3)
Průběžné pořadí po 1. střelbě
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 9:48,9 min (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +0,9 (0)
3. Jakov Fak (SLO) +12,1 (0)
4. Arnd Peiffer (GER) +18,1 (0)
5. Jevgenij Garaničev (RBU) +20,6 (0)
...
12. Michal Krčmář (CZE) +27,6 (0)
42. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:23,5 (1)
43. Ondřej Moravec (CZE) +1:24,4 (1)
73. Michal Šíma (SVK) +2:48,8 (2)
Startovní listina
1. Christian Gow (CAN)
2. Jeremy Finello (SUI)
3. Jesper Nelin (SWE)
4. Mihail Usov (MDA)
5. Emilien Jacquelin (FRA)
6. Cornel Puchianu (ROU)
7. Tarjei Bø (NOR)
8. Florent Claude (BEL)
9. Martin Ponsiluoma (SWE)
10. Cukasa Kobonoki (JPN)
11. Jake Brown (USA)
12. Alexandr Loginov (RBU)
13. Artěm Tyščenko (UKR)
14. Alexandr Muchin (KAZ)
15. Quentin Fillon Maillet (FRA)
16. Miha Dovžan (SLO)
17. Dominik Windisch (ITA)
18. Vladimir Iliev (BUL)
19. Simon Eder (AUT)
20. Karol Dombrovski (LTU)
21. Johannes Dale (NOR)
22. Kalev Ermits (EST)
23. Simon Desthieux (FRA)
24. Grzegorz Guzik (POL)
25. Sebastian Samuelsson (SWE)
26. Michal Šíma (SVK)
27. Ďmitrij Lazouski (BLR)
28. Johannes Thingnes Bø (NOR)
29. Jakub Štvrtecký (CZE)
30. Jakov Fak (SLO)
31. Alex Cisar (SLO)
32. Lukas Hofer (ITA)
33. Apostolos Angelis (GRE)
34. Peppe Femling (SWE)
35. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
36. Fabien Claude (FRA)
37. Krešimir Crnkovič (CRO)
38. Vinny Fountain (GBR)
39. Michal Krčmář (CZE)
40. Stavre Jada (MKD)
41. Matvej Jelisejev
42. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
43. Benjamin Weger (SUI)
44. Scott Gow (CAN)
45. George Buta (ROU)
46. Anton Smolski (BLR)
47. Leif Nordgren (USA)
48. Pavel Magazejev (MDA)
49. Benedikt Doll (GER)
50. Rene Zachna (EST)
51. Vytautas Strolia (LTU)
52. Džujn Čcho (KOR)
53. Sergej Sirik (KAZ)
54. David Komatz (AUT)
55. Soma Gyallai (HUN)
56. Dmitro Pidručnij (UKR)
57. Tomáš Hasilla (SVK)
58. Didier Bionaz (ITA)
59. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
60. Dimitar Gerdžikov (BUL)
61. Arnd Peiffer (GER)
62. Ajlan Rastić (SRB)
63. Tuomas Harjula (FIN)
64. Roman Rees (GER)
65. Thierry Langer (BEL)
66. Sturla Holm Laegreid (NOR)
67. Kosuke Ozaki (JPN)
68. Adam Runnalls (CAN)
69. Ondřej Moravec (CZE)
70. Serafin Wiestner (SUI)
71. Sean Doherty (USA)
72. Robert Heldna (EST)
73. Felix Leitner (AUT)
74. Matej Baloga (SVK)
75. Artěm Prima (UKR)
76. Anton Sinapov (BUL)
77. Tommaso Giacomel (ITA)
78. Nikolaos Tsourekas (GRE)
79. Sergej Bočarnikov (BLR)
80. Tomas Kaukenas (LTU)
81. Jevgenij Garaničev (RBU)
82. Danil Běleckij (KAZ)
83. Su-jung Li (KOR)
84. Rok Tršan (SLO)
85. Marcin Szwajnos (POL)
86. Johannes Kühn (GER)
87. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
88. Olli Hiidensalo (FIN)
89. Edgars Mise (LAT)
90. Raul Antonio Flore (ROU)
91. Paul Schommer (USA)
92. Julian Eberhard (AUT)
93. Trevor Kiers (CAN)
94. Martin Jäger (SUI)
95. Tero Seppälä (FIN)
96. Said Karimulla Chalili (RBU)
97. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
98. Vladimir Orjaškov (BUL)
99. Maxim Varabej (BLR)
100. Milan Žemlička (CZE)
101. Anton Dudčenko (UKR)
Pořadí Světového poháru (17/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 797 bodů
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 719
3. Tarjei Bø (NOR) 625
4. Johannes Dale (NOR) 618
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) 587
...
24. Michal Krčmář (CZE) 218
37. Ondřej Moravec (CZE) 117
59. Michal Šíma (SVK) 28
76. Tomáš Krupčík (CZE) 7
77. Jakub Štvrtecký (CZE) 6
85. Milan Žemlička (CZE) 2
Pořadí SP v individuálních závodech (2/3)
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 114 bodů
2. Alexandr Loginov (RBU) 91
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 91
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 85
5. Lukas Hofer (ITA) 64
...
13. Ondřej Moravec (CZE) 48
25. Michal Krčmář (CZE) 30
49. Tomáš Krupčík (CZE) 6
54. Milan Žemlička (CZE) 2
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 49:27,6 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +16,9 s (0)
3. Johannes Dale (NOR) +40,9 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:12,9 (2)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:13,5 (2)
6. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:45,3 (0)
7. Simon Eder (AUT) +1:59,7 (1)
8. Benedikt Doll (GER) +2:06,9 (2)
9. Artěm Prima (UKR) +2:31,2 (1)
10. Roman Rees (GER) +2:31,6 (1)
11. Ondřej Moravec (CZE) +2:32,8 (1)
12. Vladimir Iliev (BUL) +2:33,3 (1)
13. Emilien Jacquelin (FRA) +2:46,9 (2)
14. Felix Leitner (AUT) +3:17,1 (2)
15. Peppe Femling (SWE) +3:17,7 (0)
16. Jevgenij Garaničev (RBU) +3:30,9 (2)
17. Jeremy Finello (SUI) +3:35,2 (2)
18. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:38,9 (2)
19. Lukas Hofer (ITA) +3:43,0 (4)
20. Florent Claude (BEL) +3:45,2 (1)
21. Jakov Fak (SLO) +3:49,8 (3)
22. Jake Brown (USA) +3:49,9 (2)
23. Miha Dovžan (SLO) +3:50,5 (2)
24. Johannes Kühn (GER) +3:58,1 (3)
25. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:02,1 (3)
26. Milan Žemlička (CZE) +4:12,2 (0)
27. Michal Krčmář (CZE) +4:21,5 (3)
28. Simon Desthieux (FRA) +4:23,9 (4)
29. Anton Smolski (BLR) +4:31,3 (3)
30. Mikita Labastau (BLR) +4:33,6 (1)
31. Alexandr Loginov (RBU) +4:56,4 (3)
32. Leif Nordgren (USA) +4:35,3 (2)
33. Rene Zachna (EST) +4:42,1 (1)
34. Julian Eberhard (AUT) +4:45,5 (4)
35. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:48,0 (4)
36. George Buta (ROU) +4:52,9 (2)
37. Tero Seppälä (FIN) +4:56,4 (4)
38. Karol Dombrovski (LTU) +5:01,7 (1)
39. Adam Runnalls (CAN) +5:01,8 (3)
40. Scott Gow (CAN) +5:02,6 (3)
...
55. Tomáš Hasilla (SVK) +5:47,9 (3)
64. Michal Šíma (SVK) +6:31,0 (2)
79. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:05,1 (5)
86. Matej Baloga (SVK) +9:57,3 (6)
Nejlepším českým závodníkem byl dnes Ondřej Moravec, který ve svém posledním individuálním závodě na MS v kariéře obsadil krásné jedenácté místo, k čemuž mu pomohla pouze jedna chyba na střelnici. Moravec vyrovnal dosud nejlepší mužský výsledek na tomto MS, kterým bylo 11. místo Michala Krčmáře ve sprintu. Dnes se Krčmářovi závod tak dobře nepovedl, se třemi chybami obsadil 27. místo. O jednu pozici před ním skončil Milan Žemlička, který předvedl závod bez jediné chyby na střelnici. Závod se dnes naopak nepovedl Jakubovi Štvrteckému, který se trápil na střelnici, udělal pět chyba a končí na 79. pozici. Nejlepším ze Slováků je dnes Tomáš Hasilla. Ten měl našlápnuto ke skvělému výsledku, když byl po prvních třech položkách bezchybný, jenže na poslední položce udělal tři chyby a musel se spokojit s konečným 55. místem. Michal Šíma skončil se dvěma chybami na 64. místě a Matej Baloga obsadil s šesti chybami na střelnici 86. příčku.
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 40:02,2 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +39,5 s (0)
3. Johannes Dale (NOR) +1:12,3 (1)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:37,2 (2)
5. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:39,4 (0)
...
9. Ondřej Moravec (CZE) +2:30,5 (1)
21. Milan Žemlička (CZE) +3:53,2 (0)
29. Michal Krčmář (CZE) +4:25,2 (3)
51. Tomáš Hasilla (SVK) +5:17,0 (3)
61. Michal Šíma (SVK) +5:42,9 (2)
83. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:08,0 (5)
87. Matej Baloga (SVK) +9:08,0 (6)
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 29:48,6 min (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +36,6 s (0)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +58,3 (1)
4. Said Karimulla Chalili (RBU) +1:18,8 (0)
5. Artěm Prima (UKR) +1:20,0 (0)
...
7. Tomáš Hasilla (SVK) +1:45,2 (0)
14. Ondřej Moravec (CZE) +2:10,6 (1)
29. Milan Žemlička (CZE) +2:53,4 (0)
37. Michal Krčmář (CZE) +3:24,5 (2)
51. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:52,4 (2)
67. Michal Šíma (SVK) +4:42,0 (2)
87. Matej Baloga (SVK) +7:17,2 (5)