AS Rím – Spezia 4:3 (kon.) | AC Miláno – Bergamo 0:3 (kon.) | Udinese – Inter 0:0 (kon.)
Fiorentina – Crotone 2:1 (kon.)
ACF Fiorentina
2:1 (2:0)
FC Crotone
cz Sobota 23.01.2021, 20:45 • Artemio Franchi, Firenze • Talianska Seria A • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:44:08)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:16.

Je konec. ACF Fiorentina splnila povinnost a zvítězila nad FC Crotone poměrem 2:1. Ve 20. minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Giacomo Bonaventura. Fialky pokračovaly v dominanci a ve 32. minutě zvýšil vedení Dušan Vlahović. V 63. minutě sice dal gól Pezzella, ale ten díky ruce neplatil. O tři minuty později navíc hosté snížili, když se trefil Nwankwo. Konec zápasu si už fialky pohlídaly.

90+5

90+4
    Ovšem hosté se dopustili pouze útočného faulu a vypadá to, že tři body tak zůstanou na domácí půdě.

90+3
    Posléze přichází ofsajd ze strany domácích a Crotone zbývá málo času, možná na jeden útok.

90+2
    Erick Pulgar se po přihrávce z levé strany sice dostal do zakončení, ale to letělo jen vedle levé tyče.

90+1
    Bartłomiej Drągowski musel jít až na hranici své šestnáctky, aby se dostal k míči dřív, než soupeř, což se mu také povedlo.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Domácí mužstvo nyní sice drží míč u rohového praporku, ale nakonec přišel faul Biraghiho.

88
    Obrana domácích sice získala balón na své kopačky, ale ten pouze odkopla co nejdál.

87
    Fiorentina se nyní už spíše jenom brání a Crotone je v tlaku.

86
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Erick Pulgar.
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Borja Valero.
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Luis Rojas.
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Sebastiano Luperto, přichází Vladimir Golemić.

84
    Luca Marrone se po centru z levé strany sice dostal do zakončení hlavou, ale to letělo přímo do rukou připraveného Bartłomieje Drągowského.

83
    Posléze se navíc Pedro Pereira dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy.

82
    Ale centr z pravé strany byl zblokován a Fiorentina získala míč na své kopačky.

81
    Crotone je opět u míče a snaží se co nejrychleji dostat do šestnáctky soupeře.

79
    Následně si sice domácí celek chtěl vybojovat pokutový kop, ovšem na ten rozhodčí neukázal.

78
    Obránce hostů pouze odhlavičkoval balón do zámezí a Fiorentina tak získala rohový kop.