Bologna – Hellas Verona 1:0 (kon.) | Turín – Spezia 0:0 (kon.) | Sampdoria – Udinese 2:1 (kon.)
Bologna FC
1:0 (1:0)
Hellas Verona
cz Sobota 16.01.2021, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna) • Talianska Seria A • 18. kolo

Z mé strany je to už pro dnešní zápas všechno, přeji hezký zbytek soboty. (16:58:34)

Fauly: 14:9

Zápas je u konce, Bologna zvítězila na domácí hřišti 1:0 nad Veronou a ukončila tak sérii osmi zápasů bez vítězství. Rozhodla o tom jediná branka, která v zápase padla, konkrétně v 19. minutě, když penaltu nařízenou po faulu brankáře Sivestriho na Soriana proměnil Riccardo Orsolini, Ve druhém poločase se Verona zvedla a do posledních minut se snažila o vyrovnání, ale dnes jí prostě nebylo přáno, žádná z jejich šancí brankou neskončila. Nejblíž byl asi v 54. minutě po Barákově přihrávce Lazovič, nebo v 63. minutě Kalinič, který byl úplně sám před brankou.

90+6

90+5
    Ani poslední akce Verony vyrovnání nepřinesla a Bologna už má první vítězství od listopadu nadosah.

90+5
    Už běží poslední minuta nastavení a Verona bude asi naposledy rozehrávat od vlastní branky.

90+4
    Po Lazovičově centru z levé strany se snažil na první tyči zakončovat ve skluzu Samuel Di Carmine, ale nedokázal trefit branku.

90+2
    Hráči Bologni se nyní stáhli těsně před své pokutové území a za každou cenu brání svůj hubený náskok. Jsou už ale pod velkým tlakem.

90+1
    Nastavuje se ještě dlouhých pět minut.

89
    Ivan Ilić se hrdinou Verony alespoň pro tuto chvíli nestane, protože jeho dalekonosná rána nebyla přesná.

89
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Paweł Dawidowicz, přichází Daniel Bessa.

87
    Na druhé straně se zase do šance tlačil Mattias Svanberg, tentokrát se ale švédský reprezentant ke střele nedostal.

86
    Ebrima Colley se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale branku netrefil, takže musí dál čekat na svůj první gól v dresu Hellasu.

85
    Nicola Sansone se hned vřítil přímočaře do pokutového území a chtěl získat penaltu, ale ta se po jeho pádu nepíská.

84
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Nicola Sansone.

82
    Bologna se po delší době zase podívala dopředu a rovnou z toho byla velká šance. Po centru Skova Olsena z pravé strany zakončoval hlavou Mattias Svanberg a jen těsně přestřelil branku.

81
    Další akci Hellasu zakončil střelou z velké dálky polský obránce Paweł Dawidowicz, ale branku o pořádný kus netrefil.

80
    Verona se snaží přidávat na tempu, na vyrovnání jí už moc času nezbývá. Hosté se pokusili o centr z pravé strany, to ale nevyšlo.

78
    Verona měla autové vhazování v blízkosti šestnáctky, ale nevytěžila z toho, nic, míče se jako poslední navíc dotkl Samuel Di Carmine, takže Bologna bude rozehrávat od branky.