Púchov – Poprad 0:1 (kon.) | Košice – Podbrezová 1:0 (kon.) | Bardejov – Skalica 1:1 (kon.)
KFC Komárno – Dubnica 0:1 (kon.)
FC Košice
1:0 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
Sobota 28.11.2020, 12:30 • Štadión Janigová • MONACObet liga • 13. kolo

V druhom polčase už žiadny gól nepadol a tak Košice zvíťazili doma 1:0 po góle Košudu z 44. minúty! To je už z nášho prenosu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte peknú sobotu! (14:49:10)

90+3

90+1
    Nedovoleným zákrokom sa skončil tento útok hostí, Podbrezová dnes už zrejme pocestuje domov naprázdno.

90
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa už naplni. Momentálne prebieha nadstavený čas, vyzerá to už na tri body pre domáci celok.

89
    Nepresné zakončenie zo strany hosťujúceho celku a nasledovať bude odkop od Kirovej brány. Košický brankár si už robí zálusk na čisté konto.

88
    Hostia sa držia na útočnej polovici, ale nedokážu nájsť recept na prekonanie súperovej defenzívy. Čas sa už veľmi rýchlo kráti.

87
    Ďalšia centrovaná lopta a ďalší úspešný zákrok brankára Kiru. Gˇolman Košíc dnes výrazne nebezpečnú situáciu riešiť nemusel.

86
    Sme už v samom závere druhého polčasu. Všetko sa to už postupne rysuje pre víťazstvo domácich, ale Košice ešte nesmú nič podceniť.

85
    Erik Grendel zahrával ďalší priamy kop hostí, ale všetky centrované lopty sú dnes korisťou brankára Kiru.

84
    Košice sa naopak po zisku lopty pochopiteľne nikam neponáhľajú a postupne sa približujú k trom bodom.

83
    Podbrezová už sústreďuje celú svoju silu na útočenie, ale domáca defenzíva je dnes veľmi pozorná a pevná, hostia dnes nemali vyslovene gólovú šancu.

82
    Tradičný exekútor priamych kopov za hostí Erik Grendel zahrával aj tento, ale jeho pokus smeroval vysoko nad Kirovu bránu.

81
    Aj táto centrovaná lopta sa stala ľahkou korisťou pre brankára Kiru. Ten si takticky počkal a následne rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Podbrezová na pôde Košíc stále prehráva o jeden gól a čas na prípadné vyrovnanie či dokonca otočenie sa kráti.

79
    Domáci si však teraz museli dať pozor na situáciu vo vlastnom pokutovom území, ale napokon dostali loptu do bezpečia.

78
    Po nedovolenom zákroku sa k lopte dostávajú Košice, ktoré sa nemajú kam ponáhľať. Všetko sa to stále vyvíja v prospech domáceho celku.

77
    Jakúbek prenikol s loptou do pokutového územia, po faule si pýtal pokutový kop, ale ten Peter Kráľovič neodpískal.

76
    Hostia už dlhšiu dobu držia loptu na svojich kopačkách, ale nedarí sa im v prechode na útočnú polovicu. Zatiaľ to teda vyzerá, že Košice si doma pripíšu tri body.

75
    Erik Grendel mal teraz možnosť zahrávať ďalší priamy kop, ale aj ten sa stal ľahkou korisťou brankára Kiru.