Mauricio Rua - Paul Craig Vítěz: Craig (kon.) | Katlyn Chookagianová - Cynthia Calvillová Vítěz: Chookagianová (kon.)
Mike Perry - Tim Means Vítěz: Means (kon.) | Valentina Ševčenková - Jennifer Maiaová Vítěz: Ševčenková (kon.)
Deiveson Figueiredo - Alex Perez Vítěz: Figueiredo (kon.)
koniec udalosti
Katlyn Chookagianová - Cynthia Calvillová

Vítěz: Chookagianová

cz Nedeľa 22.11.2020, 04:49 • UFC Apex, Las Vegas • UFC
Predzápasové kurzy
   
  On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost a sledujte s námi i další zápasy na dnešní hlavní kartě UFC. (05:11:58)
   
  Vítězka: Katlyn Chookagianová (na body – jednomyslně)
   
  Výsledek 30:27 a tedy výhra u všech tří rozhodčích hovoří jasnou řečí. Katlyn Chookagianová se hlásí o šanci v titulovém klání muší váhy, protože s naprostým přehledem zatočila se čtyřkou své divize. Poměrně dlouho jsme neviděli tak přesvědčivý a interesantní výkon v tříkolové přestřelce, která nebyla zakončena předčasným finišem. Chookagianové v zápase logicky pomáhal boj ze vzdálenosti, kde využila lepší fyzické parametry. Jen na hlavu poslala podle statistik bezmála 50 úderů. Navíc se úspěšně vyhnula všem pokusům o takedown v prvním kole a Calvillová již neměla v dalším průběhu sílu se o strhy pokoušet znovu. Přestože v závěru trefila jeden dramatický úder, připisuje si zcela jasnou porážku. Blonde Fighter se po prohře s Andradeovou vrací do zelených hodnot.
   
  05:00
  Konec zápasu
   
  04:40
  Dobrá kombinace pomohla Calvillové ke zvýšenému tlaku a i s rotrženým nosem jedinkrát v utkání překvapila soupeřku, která se odhodlala jen k obrannému úprku. Půjde se k bodovým lístkům. Přestože Calvillová zvedá ruce, moc šancí nemá.
   
  04:02
  Poslední minutku vykopla Calvillová zajímavým jabem, ovšem ten neprošel až k bradě. Chookagianová předvádí dominantní vítězství, které je už téměř jisté.
   
  03:17
  Nezdálo se, že by přišel přesný úder, ale Calvillová patrně podklouzla a už ležela na zemi. Jenže Chookagianová nemusí spěchat a počká si, až se její protivnice vrátí na nohy.
   
  02:50
  Calvillová minimálně v závěrečné rundě zvýšila pohyb a možná si chystá finální pokus o takedown. Toto kolo je zatím na body srovnané.
   
  02:12
  Dva jaby z přední ruky zafungovaly a znovu vyprovokovaly Calvillovou k tomu, aby si nenechala toto počínání líbit. Jenže to pak logicky vede v postoji k dalším chybám.
   
  01:25
  Jeden úder Calvillové na prsa a pak i do žeber, to je ale hodně málo. Chookagianová vypadá ve stavu, kdy by podobné tečky mohla dostávat ještě deset hodin.
   
  00:42
  Je to ale Chookagianová, kdo nadále kontroluje oktagon a postavení v něm. Možná se proti unavené soupeřce pokusí i o předčasný konec.
   
  00:12
  Je jasné, že Calvillová musí jít pro ukončení, pokud dnes chce vyhrát. I přesto, že na cestě vždycky nakoupí úder, musí se pouštět do přestřelek.
   
  00:01
  Začátek 3. kola
   
  05:00
  Konec 2. kola
   
  04:44
  Parádně se Katlyn trefila. Trojice úderů v řadě se svezla po hlavě Calvillové, která toho má plné zuby.
   
  04:22
  A další lowkick, který donutil Calvillovou ke svižnému výpadu. Bohužel pro ni však zcela minula.
   
  03:42
  Hodně tvrdý lowkick, po kterém se Calvillová úplně přetočila na druhou stranu, než do té doby postávala. Chookagianová ovšem neblázní, jde o téměř profesorský výkon.
   
  02:51
  Nejlepší úder Calvillové v tomto kole a asi i v zápase. Z předklonu vyhledala bradu, ovšem Chookagianová reaguje dalším tvrdým jabem a bere soupeřce získaný vítr z plachet velmi záhy.
   
  02:15
  Těsně před polovinou kola jsme na středu oktagonu, intenzita úderů i jejich počet, to vše převažuje ve prospěch Blonde Fighter.

  Patrik Czepiec

  Mark Smith