Michalovce – Miškovec 1:2 (kon.) | HC Slovan – Košice 4:1 (kon.) | B. Bystrica – Detva 4:3 (2:1 po s.n.)
Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:5 (kon.)
koniec
HK Dukla Trenčín
5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 22.11.2020, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  53:06
  Trenčín dal gól!
  Aldersonovi strela nesadla, ale puk sa dostal pred bránku, kde sa dorážkou presadil DREW SHORE.
  Asistencie: Brandon Alderson, Calle Ackered.
   
  31:42
  Trenčín dal gól!
  Prvý trenčiansky útok opäť úraduje, Shorevci pripravili streleckú parketu pre Sládoka, ktorý ešte spomedzi kruhov nedal, ale potom sa k puku dostal OLIVER OKULIAR a z nemožného uhla o brankára skóroval.
  Asistencie: Jozef Sládok, Drew Shore
   
  28:35
  Trenčín dal gól!
  Tak toto sme tu dávno nemali, americké posily si v úniku vychutnali brankára hostí, dvakrát si vymenili puk a NICK SHORE zakončoval do prázdnej bránky.
  Asistencie: Drew Shore
   
  26:21
  Trenčín dal gól!
  Dukla využila presilovku, Ackered nabil na ľavé krídlo kanonierovi BRANDOVI ALDERSONOVI a ten z prvej prestrelil presúvajúceho sa brankára tak, ako si zvykli fanúšikovia Trenčína v minulej sezóne.
  Asistencie: Calle Ackered, Nick Shore.
   
  18:54
  Trenčín dal gól!
  BRANDON ALDERSON vyhral súboj s obrancom Mezovským, pretlačil sa okolo neho po pravej strane pred bránu, a ležiaceho brankára prekonal.
  Asistencia: Jozef Sládok
   
  03:29
  Liptovský Mikuláš dal gól!
  Trenčania prepadli v strednom pásme a hostia mierili do prečíslenia. Štrauch okolo posledného obrancu šikovne poslal puk pred bránku, kde ho nechytateľne stečoval PATRIK OŠKO. Asistencie: Andreas Štrauch, Rudolf Huna

  Marián Vychovalý


  Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

  Góly a asistencie: 19. Alderson (Sládok), 27. Alderson (Ackered, N.Shore), 29. N.Shore (D.Shore), 32. Okuliar (Sládok, D.Shore), 54. D.Shore (Alderson, Ackered) – 4. Oško (Štrauch, Huna)


  HK Dukla Trenčín: M.Valent – Lemcke, Ackered, T.Bokroš, Stacha, Rajnoha, E.Švec, Sládok – Alderson, Kettunen, Bezúch – Chromiak, Valach, Hecl – D. Shore, N.Shore, Okuliar – Kukuča, J.Švec, Krajč – Ferényi
  HK 32 Liptovský Mikuláš: Kozel – Kurali, Rusina, Petran, Pavúk, M.Bača, Mezovský, Parobek, S.Droppa – Rud.Huna, Oško, Štrauch – Michalík, Toma, Hamráček – M.Surový, Uhrík, Králik – Kalousek, M.Matoušek, Haluška

  Rozhodca: Baluška, Valach – Durmis, Šoltés