Eibar – Getafe 0:0 (kon.) | Cadiz – Sociedad 0:1 (kon.) | Granada – Valladolid 1:3 (kon.)
Alavés – Valencia 2:2 (kon.)
Cadiz CF
0:1 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
cz Nedeľa 22.11.2020, 16:15 • Estadio Ramón de Carranza • Španielska LaLiga • 10. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek neděle. (18:09:04)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 0:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:6.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec rozhodla jedna jediná branka. Ve druhém poločase se trefil Alexander Isak a vystřelil San Sebastianu na hřišti Cádizu důležité a hodně cenné tři body. Nutno dodat, že hosté měli mnoho velkých šancí a kdyby vyhráli větším rozdílem, tak by se nikdo nemohl divit. Domácí se za celý zápas nedostali ani jednou do zakončení, nemají na svém kontě žádnou střelou na branku a dokonce ani jednu střelu mimo branku, což mluví za vše. San Sebastian tedy znovu vyhrál a i po tomto kole bude na prvním místě.

90+3

90+3
    Hosté drží míč a kontrolují své těsné vedení.

90+2
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Ander Guevara, přichází Martín Zubimendi.

90+1
    Rozhodčí přidal nad rámec základní hrací doby tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Ander Guevara (Real Sociedad San Sebastian).

86
    Domácí přidali a je to znát. Cádiz hrne vše do útoku a je to znát. Hosté se ale zatím skvěle brání a soupeře nepouští do zakončení.

84
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Ander Barrenetxea.
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Jon Guridi.

82
    Ani hostující hráči už pochopitelně nikam příliš nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné. Hrát musí Cádiz, ale tomu se nedaří podle představ.

80
    Je před námi posledních deset minutek. V posledních minutách se na trávníku nic zajímavého neděje, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

78
    Skvělý zápas dnes hraje také zkušený David Silva, který rozdává parádní přihrávky svým spoluhráčům. Pro San Sebastian je to obrovská posila, kterou před sezonou získali z Manchesteru City.

76
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Alexander Isak, přichází Willian José.
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Cristian Portugués.

75
    Po centru to vzal na sebe Mikel Oyarzabal, který se do vysokého míče opřel z první, ale branku Cádize o několik metrů přestřelil a stav se nemění.

73
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Alberto Perea.
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Yann Bodiger.

71
    Dvacet minutek mají domácí na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, ale zatím to vypadá, že všechny body získá San Sebastian.

69
    Domácí se hned vydali dopředu, ale jejich snažení k ničemu nevedlo a stále tak prohrávají o jednu branku.