Michalovce – Miškovec | 1:2 (kon.) | | | HC Slovan – Košice | 4:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Detva | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Trenčín – Lipt. Mikuláš | 5:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Poprad | 2:5 (kon.) |
Trnava – Levice | 4:5 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Vlci Žilina | 0:9 (kon.) | | | Martin – Skalica | 6:4 (kon.) |
Topoľčany – Dubnica | 8:1 (kon.) |
K. Vary – Plzeň | 1:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 2:4 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 7:6 (po pr.) | | | Kometa Brno – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Motor ČB – Liberec | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Hradec Králové – Litvínov | 4:1 (kon.) |
Ufa – Barys | 4:1 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Čerepovec | 1:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – D. Moskva | 2:5 (kon.) |
Nižnekamsk – S.Moskva | 5:2 (kon.) | | | Petrohrad – Chabarovsk | 5:3 (kon.) |
koniec
SKA Petrohrad
5:3
(0:1, 1:0, 4:2)
Amur Chabarovsk
57:38
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dominik Mašín – 2 min., hrubost).
|
|
57:38
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Butuzov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
50:57
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Fajzullin – 2 min., hákování).
|
|
46:13
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., podrážení).
|
|
44:51
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Gleb Korjagin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
43:23
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Nikita Kamalov – 2 min., držení).
|
|
39:46
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Michasjonok – 2 min., držení).
|
|
35:34
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dominik Mašín – 2 min., podrážení).
|
|
19:12
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Igor Ožiganov – 2 min., hákování).
|
|
16:01
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Kuzmenko – 2 min., podrážení).
|
|
03:24
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vasilij Podkolzin – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
36. K. Marčenko (Ivan Morozov), 41. Ivan Morozov (M. Aaltonen, K. Marčenko), 46. Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 49. Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 52. Kemppainen (Bengtsson, M. Aaltonen) – 9. Michasjonok (Pjanov, Kamalov), 42. Gorškov (Ignatovič, Polunin), 50. Gorškov
Rozhodca: Vlladimir Bukin, Yury Oskirko – Yaroslav Parikov, Yury Ivanov
Diváci:
Nepremenená penalta:
SKA Petrohrad:
Hellberg (Samonov) – Bengtsson, Galeňuk, Ožiganov, Fantenberg, Antipin, Tokranov, Belov (A) – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov (A), M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Grošev – Švec-Rogovoj, Kameněv, Tkačjov – Chusnutdinov.
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Ignatovič, Koriagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Butuzov, Rasskazov (A), Fajzullin – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Pjanov, Archipov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Ignatovič, Koriagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Butuzov, Rasskazov (A), Fajzullin – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Pjanov, Archipov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Vlladimir Bukin, Yury Oskirko – Yaroslav Parikov, Yury Ivanov
Diváci:
Jiří Polášek
@Pol45Jiri