K. Vary – Plzeň 1:0 (kon.) | Sparta Praha – Olomouc 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 7:6 (po pr.) | Kometa Brno – Zlín 5:3 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (0:1 po s.n.)
Hradec Králové – Litvínov 4:1 (kon.)
koniec po predl.
HC Dynamo Pardubice
7:6 (2:4, 1:2, 3:0 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
cz Nedeľa 22.11.2020, 17:00 • enteria arena • Tipsport extraliga (ČR) • 20. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to v tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:30:47)
   
  Neuvěřitelný scénář mělo dnešní utkání po Kunětickou horou. K vidění bylo 7 branek domácích, Dynamo přitom dosud zvládalo vstřelit jen něco přes 1,5 gólu na zápas. Trenér Král ale našel dobrou taktiku na jemu dobře známý Třinec a nový realizační tým Východočechů může slavit první úspěch svého působení u týmu. Nutno dodat, že zasloužený, protože oproti minulým utkáním bylo na Dynamu vidět daleko větší úsilí a snaha. Jako kdyby s novým trenérem přišla i nová energie.
   
  Konec zápasu.
  62:53 Marek ĎALOGA - 7:6
   
  62:53
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Dnes hraje svůj 100. zápas za Dynamo, a tak to musel náležitě oslavit. MAREK ĎALOGA stál na konci gólové souhry v prodloužení, jeho bekhendový blafák znamená výhru Pardubic! Asistence: Patrik Poulíček a Radoslav Tybor.
   
  62:00
  Po jedné šanci na obou stranách teď pokračovalo prodloužení. Vrána ani Camara ale se svými střelami neuspěli.
   
  60:20
  Svačina po neplánované otočce udržel kotouč na holi, po nepřesné přihrávce Tybora už se ale všichni domácí museli vrátit dozadu.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Přichod Richarda Krále na lavičku Pardubice probral, ačkoli v utkání jeho mužstvo tahalo za kratší konec, ve strhující třetí třetině Dynamo díky třem přesným střelám vyrovnalo na 6:6!
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
  59:31 Vladimír SVAČINA - 6:6
   
  59:31
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hra v šesti přinesla Pardubicím kýžený výsledek, z levé strany trefil vyrovnání VLADIMÍR SVAČINA svým volejem. Asistence: Jakub Nakládal a Jan Kolář.
   
  58:20
  Po oddechovém čase domácích vypálil Jan Kolář těsně vedle branky.
   
  58:02
  Claireaux vybojoval puk a posunul jej na Jakuba Nakládala. Střela pardubického kapitána způsobila zmatek v brankovišti, k odraženému kotouči se dostal zmíněný Claireaux, jenže trefil tyč téměř úplně odkryté klece!
   
  57:03
  Po zakázaném uvolnění Třince je tu šance pro Dynamo. Na srovnání skóre má tři minuty.
   
  56:00
  Hrádek dobrým pohybem zabránil Zadinovi v pokračování akce a puk mu sebral.
   
  55:05
  Dynamu se nedaří rozjet akci ani jedním z mnoha způsobů.
   
  53:40
  Camara nepřešel přes Draveckého a puk je znovu u Kantora.

  Dominik Dubovči

  Góly a asistencie: 1. Tybor (Poulíček, Svačina), 15. Svačina (Blümel, Nakládal), 27. Nakládal (Tybor), 42. Mikuš (Claireaux), 43. Camara (Mikuš), 60. Svačina (Nakládal, Kolář), 63. Ďaloga (Poulíček, Tybor) – 6. Kundrátek (Jaroměřský), 6. M. Stránský (Martin Růžička, Gernát), 9. P. Vrána, 19. Martin Růžička (Zadina), 27. M. Stránský (Martin Růžička), 37. Jaroměřský (Kundrátek)


  HC Dynamo Pardubice: Klouček (19. Kantor) – Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Ďaloga, J. Zdráhal, Holland – Svačina, Poulíček, Tybor – Camara, Mandát (A), Claireaux – Blümel, Anděl, Rohlík – Kusý, Paulovič.
  HC Oceláři Třinec: Kořenář (Štěpánek) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Zadina, Marcinko, Chmielewski – M. Kovařčík, Jašek, O. Kovařčík – Hrehorčák, Roman, Dravecký (A) – Hrňa.

  Rozhodca: Horák, Pražák – Lhotský, Svoboda