Roman Paulus - Tomáš Zajac (zruš.) | Jan Fajk - Michal Duba Fajk (kon.)
Daniel Dittrich - Kamil Minda Minda (kon.) | Lucie Szabová - Angelika Petkevičiuteová Víťaz: Lucia Szabová (SVK) (kon.)
Leo Brichta - Mateusz Makarowski Brichta (kon.) | Jozef Wittner - Robert Pukač Víťaz: Jozef Wittner (SVK) (kon.)
koniec udalosti
Lucie Szabová - Angelika Petkevičiuteová

Víťaz: Lucia Szabová (SVK)

Sobota 21.11.2020, 21:19Oktagon MMA
Predzápasové kurzy
   
  Lucia Szabová: "Chýbajú mi tu diváci, chýba mi tu tá atmosféra okolo." (21:26:07)
   
  Lucia Szabová: "Nebudem klamať, mala som nervy z toho, že sa mi menili súperky, z amatérských súťaží som však na to zvyknutá. Bolo mi jedno proti komu budem bojovať, tešila som sa na zápas."
   
  Lucia Szabová: "Dnes som nemala žiadny plán, čakala som ako sa zápas vyvinie a vyvinul sa takto. Zápas som si užila ako vždy, keď nastupujem do klietky."
   
  Tak toto bolo skutočne expresne rýchly zápas, Szabová si teda pripisuje tretí úspešný víťazný zápas. Jej mladú súperku čaká dlhá cesta autom domov do Litvy, rozhodne sa však dnes nemá za čo hanbiť.
   
  00:43
  Je koniec! LUCIA "SILLENT KILLER" SZABOVÁ víťazí použitím techniky arm bar!
   
  00:25
  Lucia Szabová dostala súperku na zem a snaží sa ju dostať na páku.
   
  00:11
  Od úvodu prvého kola sa bojovníčky pustili tvrdo do seba.
   
  Zápas sa začína, poďme na to!
   
  Do klietky prichádza slovenská bojovníčka Lucia Szabová!
   
  Tréner Petkevičiuteovej mal pred zápasom pozitívny test na covid-19, v dnešnom zápase bude jej trénerom Mateusz Okninski, ktorý je tréner Poliaka Kamila Mindu.
   
  Do klietky vstupuje litovská bojovníčka Angelika Petkevičiuteová.
   
  Lucii Szabovej sa menila súperka, dnes sa v Oktagone predstaví v súboji proti Litovke Angelike Petkevičiuteovej. Lucia je jasnou favoritkou zápasu, ale stať sa môže všeličo.
   
  Anželika Petkevičiuteová (0-1)

  Pro Szabovou se na poslední chvíli hledala soupeřka, kterou se nakonec povedlo najít až v Litvě. Její Anželika Petkevičiuteová, která se bude pokoušet o obrovské překvapení. Petkevičiuteová má za sebou jeden profesionální MMA zápas, který se jí ovšem moc nepovedl, neboť skončil po necelých dvou minutách. Nakonec se totiž z vítězství radovala Katarzyna Biegajlová, která si rovněž připsala svůj první zápas. Petkevičiuteová bude v dnešním duelu velkou neznámou, což může být její výhoda, zároveň na ní nebude vyvíjen nikterak velký tlak.
   
  Lucie Szabová (0-0)

  Mladá bojovnice pronikla do dějiště MMA díky ženské verze Oktagon výzvy, ve které působila velice dobrým a hlavně překvapivým dojmem. „Silent killer“, jak se Szabové přezdívá, totiž dokázala vyhrát v obou předešlých zápasech, díky čemuž se dostala do samotného finále se Sandrou Maškovou. Tento duel byl již několikrát odložen a zřejmě se nikdy neuskuteční. Lucia Szabová si zadělává na velké úspěchy. Silent Killer se totiž v posledních letech raketově zlepšil, jinak tomu nebylo ani na turnaji Oktagon Underground. Tam Szabová ve své pyramidě vystoupala až do samotného finále, kde ovšem nestačila na Terezu Bledou.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.

  Dávid Švec