Teplice – Liberec 1:2 (kon.) | Karviná – Bohemians 2:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Plzeň – Sparta Praha 3:1 (kon.)
SK Slavia Praha
1:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 08.11.2020, 16:00 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • Česká FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou. (17:55:24)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:13.

Zápas je za námi. Ve druhé půli se neudálo skoro nic, a proto Pražané porážejí Mladou Boleslav díky brance Petera Olayinky ze 7. minuty nejtěsnějším možným výsledkem.

90+2

90+2
    Lingr na polovině hřiště fauloval soupeře, který se už už vydával do brejku.

90+1
    Nastavují se dvě minuty. Slavia má k dispozici rohový kop.

90+1
    Zahustel se střetl v souboji s Olayinkou na pravém křídle. Druhý jmenovaný zůstal ležet na zemi v bolestech a píská se faul mladoboleslavského fotbalisty.

90
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Petar Musa.

89
    Přetažený centr vracel do vápna Zahustel, jenže to se mu vůbec nepodařilo, míč skončil nad bránou Slavie.

88
    Sima se musel hodně rychle vracet, aby stihl Drchala alespoň faulovat za cenu žluté karty. Hosté mají k dispozici volný přímý kop.

87
    Tatajev hledal své spoluhráče na levém křídle, jenže akci přerušil hviz hlavního rozhodčího značící ofsajd.

86
    Takács hledal dloubáčkem Ševčíka na pravém křídle, jenže míč poslal příliš daleko, tudíž až za brankovou čáru.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marco Túlio, přichází Lukáš Mašek.

84
    Exekuce standardní situace se ujal Masopust, ale jeho rána byla zablokována zdí soupeře.

83
    Ševčík byl faulován kousek od vápna soupeře. Uvidíme volný přímý kop Slavie ze zajímavé pozice.

82
    Masopust odcentroval z pravého křídla jen do rukavic gólmana hostí a ten byl na snadný zákrok připraven.

81
    Jako další fauloval Drchal na půli hřiště. Hrají tak červenobílí. V posledních minutách se toho příliš zajímavého na trávníku neděje.

80
    Ševčík si rohový kop zopakoval, ovšem také svůj druhý centr zacílil na přední tyč, kde kralovali hosté.