Nové Zámky – Zvolen 1:0 (4:3 po s.n.) | Košice – Miškovec 4:1 (kon.)
HC Košice
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
DVTK Miškovec
Utorok 20.10.2020, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

Zápas medzi HC Košice a DVTK Miškovec sa práve skončil. Úspešnejší v ňom boli domáci, ktorí súpera zdolali pomerom 4:1 a do tabuľky si pripísali prvé tri body.

Pomer striel v dnešnom zápase: 28:17

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. (20:17:53)

59:20
    Košice posielajú puk cez všetky čiary. Máme tu poslednú minútu riadnej hracej doby i celého zápasu.

58:35
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Belluš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

58:02
    Posledné dve minúty. Nedeje sa už prakticky nič zaujímavé, zápas sa len dohráva.

57:22
    Posledné tri minúty zápasu. Rajna už medzičasom zacúval medzi tri žrde, zdá sa, že Miškovec už ďalší inkasovaný gól riskovať nebude.

56:17
    Oddychový čas domácich.

55:46
    Oba celky sú už v plnom počte.

55:15
    Košice hrajú so štyrmi hráčmi. Miškovec je stále usadený v blízkosti ich bránky, paradoxne, hrá tam takmer bez striel.

54:57
    Hostia sú stále bez gólmana. Košice si zbytočne komplikujú záver stretnutia, hrá sa výlučne pred bránkou Jakuba Sedláčka.

53:39
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Radek Deyl – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

53:08
    Rajna ostáva na striedačke. Hostia majú o dvoch hráčov viac, hrajú ale s prázdnou bránkou.

53:08
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Oliver Jokeľ – 2 min., sekanie).

53:08
    Oddychový čas hostí.

53:08
    Košice hrajú v plnom počte.

52:26
    Košice dali gól!
    Bolo však viac-menej jasné, ako to dopadne. Košice sa neuponáhľali, počkali si na ideálny moment a z vlastného pásma trafili prázdnu miškoveckú svätyňu. Skóroval MAREK BARÁNEK. Asistencia: Žiga Pavlin.

52:05
    Hostia to skúšajú bez brankára, hrajú so šiestimi korčuliarmi!

51:38
    Domáci sa bránia jednoducho, ale dobre. Puk lieta často až na opačný koniec klziska.

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 13. Klhůfek (Baránek, Růžička), 19. Klhůfek (Réway), 35. Klhůfek (Jokeľ), 53. Baránek (Pavlin) – 5. Rokály (Wehrs, Egle)

HC Košice: Sedláček (Riečický) — Pavlin, Baránek, Mudrák, Růžička, Slovák (A), Deyl (A), Novota — Vopelka, Chovan (C), Réway — Milý, Pospíšil, Klhůfek — Belluš, J. Eliaš, Jenyš — Krasničan, Havrila, Jokeľ — Frič
    DVTK Miškovec: Rajna (Kiss) — Wehrs, Szirányi, Wolff, Vojtkó, Göz, Láda — Egle, Vas, Rokaly — Flick, Osterberg, Lövei — Révész, Miskolczi, Csányi — Farkas