Nitra – Lipt. Mikuláš | 0:0 (odl.) | | | Michalovce – Detva | 0:0 (odl.) | | | Nové Zámky – Trenčín | 5:1 (kon.) |
HC Slovan – Zvolen | 0:0 (odl.) | | | Poprad – Miškovec | 0:0 (odl.) | | | Zvolen – Košice | 5:3 (kon.) |
Moser Medical Graz 99ers – Bratislava Capitals | 0:0 (odl.) |
Čeljabinsk – Nižnekamsk | 6:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – D. Moskva | 2:1 (kon.) | | | Čerepovec – Jekaterinburg | 2:1 (kon.) |
Dinamo Minsk – S.Moskva | 0:3 (kon.) |
koniec
Severstaľ Čerepovec
2:1
(2:1, 0:0, 0:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
54:57
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Kodola – 2 min., podrážení).
|
|
34:16
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Charles Genoway – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
28:03
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Afanasjev – 2 min., hákování).
|
|
22:04
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., podrážení).
|
|
19:25
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Protapovič – 2 min., držení).
|
|
13:14
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Bodrov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
8:34
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Kodola – 2 min., podrážení).
|
|
0:20
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Provolněv – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
7. Petunin (Afanasjev, M. Tichonov), 15. Kapustin (Jo. Nättinen) – 13. Bočarov (Macek, Dacjuk)
Rozhodca: Naumov, Ravodin – Berseňov, Judin
Diváci: 1516
Nepremenená penalta:
Severstaľ Čerepovec:
Poďjapolskij (Šugajev) – Provolnev, Vittasmäki, Kudako, Afanasjev, Adamčuk, Karimov, M. Tichonov – Geraskin, Vicharev, Kapustin – Kodola, Vovčenko, Petunin – Jo. Nättinen, Roberts Bukarts, Liška – A. Alexejev, Dumbadze, Kara.
Náhradníci:
Tréner:
Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Gross) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ch. Genoway, Zborovskij, D. Bodrov, Mamkin – Makejev, Dacjuk, Golyšev – Belousov, Sexton, Holland – P. Kulikov, Macek, Bočarov – Litovčenko, Platt, Protapovič.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Gross) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ch. Genoway, Zborovskij, D. Bodrov, Mamkin – Makejev, Dacjuk, Golyšev – Belousov, Sexton, Holland – P. Kulikov, Macek, Bočarov – Litovčenko, Platt, Protapovič.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Naumov, Ravodin – Berseňov, Judin
Diváci: 1516
Karel Jedlička