Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk 3:4 (kon.) | Novgorod – Jekaterinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Dinamo Minsk – Jaroslavľ 0:1 (kon.)
Kazaň – Barys 0:1 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 3:1 (kon.) | Soči – Chabarovsk 3:4 (0:3 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
cz Piatok 16.10.2020, 18:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • KHL

Gólově skoupý zápas vyhrál Barys. Jedinou branku duelu vstřelil až v prodloužení Starčenko. Pro Nur-Sultan je to už třetí taková výhra v řadě. Potvrdilo se tak, že tým z hlavního města Kazachstánu hraje se všemi vyrovnané partie. To by měl v dalším kole poznat Jokerit, zatímco Kazaň vycestuje na led Novosibirsku. (21:08:26)

61:07 Roman STARČENKO - 0:1

61:07
    Barys právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! V prodloužení ukončil střeleckou mizérii ROMAN STARČENKO. Černou práci přitom odvedl Dietz, když si při útoku z vlastního pásma nejprve o mantinel obhodil Da Costu, pak dojel na levý kruh a z něj mezi dvěma obránci narýsoval kolmici právě pro Starčenka, před nímž už zívala poloprázdná brána. Asistence: Darren Dietz.

60:34
    První útoky se nepovedly.

60:01

Ani po hodině gól nepadl, a na řadu tak přijde avizované prodloužení. Hrát se bude 3 na 3.

Statistika střel: 32:24 (9:10, 15:5, 8:9).

60:00

59:23
    Ortio (Nur-Sultan) vypomohl obráncům s rozehrou a zdá se, že stejně jako Miftachov udrží čisté konto.

58:18
    Hosté hrají velmi opatrně. Je vidět, že zápas chtějí dovést do prodloužení, zatímco domácí Kazaň by ráda vyhrála ještě v základní hrací době.

56:48
    Vstříc bráně se rozjel i Gluchov (Kazaň), stejně jako předtím jeho kolega však neúspěšně.

55:14
    Bekhendem zakončující Da Costa (Kazaň) minul.

54:00
    Hra se tak vrátila před Ortia (Nur-Sultan), nicméně ten neměl důvod zasahovat. A čas neúprosně běží dál.

53:51
    Za vlastní brankou vydoloval puk Šestakov (Nur-Sultan) a následně ho odpálil přes celé kluziště.