Vranov n.T. – Michalovce 1:3 (kon.) | Prešov – Ružomberok 1:4 (kon.)
koniec
1. FC Tatran Prešov
1:4 (1:2)
MFK Ružomberok
Utorok 29.09.2020, 15:30 • Štadión 1.FC TATRAN Prešov • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo
Predzápasové kurzy
   
  75
  Ružomberok dal gól!
  LADISLAV ALMÁSI sám zdolal prešovskú obranu. Stačila mu k tomu jedna skvelá sťahovačka a následne výborne namierená strela k žrdi. Richard Gmitter nemohol už nič urobiť.
   
  48
  Ružomberok dal gól!
  Sporný gól Ružomberčanov. Po rohovom kope nastala skrumáž. Richard Gmitter vyrazil prvú strelu súpera, no potom prišla dorážka, ktorá skončila v sieti, no prešovský brankár leží na trávniku a budú ho ošetrovať. Gól zaznamenal MARTIN BOĎA.
   
  42
  Prešov dal gól!
  Prešovský Tatran znižuje na 1:2. Táto situácia poriadne pomýlila všetkých prítomných. DÁVID IVANECKÝ vypálil spoza pokutového územia a lopta aj s prispením Jána Masla zaskočila brankára Krajčiríka a skončila v bránke.
   
  29
  Ružomberok dal gól!
  Zmätok v obrane Prešovčanov je potrestaný druhým gólom. DALIBOR TAKÁČ bol dôrazný pred Gmitterom a pravačkou rozvlnil sieť.
   
  14
  Ružomberok dal gól!
  A MARTIN REGÁLI, ktorý je rodákom z Prešova dáva o sebe vedieť úvodným gólom v sieti Prešova. Domáci zle riešili situáciu, ktorá umožnila Ružomberku ísť do vedenia. Strelu výborne umiestnil k ľavej žrdi.

  Ivan Harčár


  Hľadáme spravodajcu pre tím 1. FC Tatran Prešov. Viac informácií tu.

  Góly: 42. Ivanecký – 14. Regáli, 29. Takáč, 48. Boďa, 75. Almási

  Karty:   57. Grejták (PRE), 70. Ďurek (PRE)


  1. FC Tatran Prešov: Gmitter – Ďurek (78. F. Špak), Luberda (C), Grejták, Hatok, Lupčo, Sabolčík, Ivanecký (66. Špilár), Ivanko – Macej, M. Kráľovič (72. Kopín), Gladiš.
  Náhradníci: Fabini, Maguľak, F. Špak, Gončarevič, Kopín, Špilár, Makara.

  MFK Ružomberok: Krajčirík – J. Maslo (C), Takáč, Regáli (66. Almási), Madleňák, Boďa (66. Gerec), Čurma, Múdry (85. Kochan), Filinský, Kojnok (68. Kmeť), Holub (46. Mrva).
  Náhradníci: M. Macík, Kmeť, Mrva, Kochan, Gerec, Ďungel, Almási.

  Rozhodca: K. Micheľ.

  Diváci: 485.