D.Kyjev – Gent 3:0 (kon.) | Ferencvároš – Molde 0:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Olympiakos 0:0 (kon.)
FK Dynamo Kyjev
3:0 (2:0)
KAA Gent
cz Utorok 29.09.2020, 21:00 • NSC Olimpijskij, Kyjev • Liga majstrov (predkolá) • Play-off

Dva góly ze tří vstřelil domácí celek z pokutových kopů. Kyjev mohl kopat ještě jeden, ale ten sudí po konzultaci s VAR odvolal a pískal ofsajd. (22:50:17)

FC Dynamo Kyjev postupuje do základní skupiny Ligy mistrů díky dnešní výhře 3:0 a celkovém skóre z dvojzápasu 5:1. Kyjev byl jednoznačně lepším týmem v dnešním utkání, a proto zaslouženě vyhrává.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:12. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:21.

90+1

90+1
    Ještě jeden rohový kop pro hostující celek.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Dorsch se propracoval k zakončení, jeho nepříliš důraznou střelu zastavil brankář Buščan.

88
    Domácí hráči kontrolují hru, drží míč na svých kopačkách, ale na nějakou výraznější příležitost momentálně čekají.

85
    Buščan bude rozehrávat na své polovině, soupeři se dopustili útočného faulu. V poklidném tempu se tento mač dohrává.

84
    Dobře se nyní dokázala vrátit domácí obrana, která zastavila nebezpečně vypadající akci soupeře.

83
    Domácí fotbalisté budou nyní rozehrávat rohový kop. Nakrátko rozehráno, ale do výraznější střelecké pozice se Kyjev nepropracoval.

81
    Další zajímavou příležitost měl Kleindienst, ale sudí mu pískají postavení mimo hru.

80
    Souboji na polovině hrací plochy se dostáváme do poslední desetiminutovky zápasu, Kyjev míří za výhrou. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

78
    Gent si zejména ve druhém poločase dokázal vypracovat dobré střelecké pozice, ale hostující celek doplácí na mizernou koncovku.

77
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Šaparenko, přichází Andrijevskij.

76
    Hostující celek sice dostal míč do branky, ale Ngadeu-Ngadjui byl nachytaný v postavení mimo hru. Znovu se tak Gent neprosadí.

74
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Depoitre, přichází Samoise.

73
    V posledních minutách hraje velmi aktivně hostující celek, který nyní vybojoval rohový kop.

72
    Kyjev vede v tomto zápase o tři branky a míří za výhrou a postupem do základní skupiny.