Karviná – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Teplice – Ostrava 2:1 (kon.) | Zlín – Sigma Olomouc 0:1 (kon.)
Slavia – Slovácko 3:0 (kon.)
MFK Karviná
0:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
cz Sobota 26.09.2020, 16:30 • Městský stadion Karviná, Karviná • Česká FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (18:25:30)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:15.

Je dobojováno! Karviná nakonec remizovala s Mladou Boleslaví bez branek! V prvním poločase se hrálo hodně bojovné utkání s minimem zakončení. Po návratu ze šaten už jsme se dočkali šancí. Mladá Boleslav byla ve druhé půli nebezpečnějším týmem. Drchalovu zpětnou přihrávku před branku nikdo v oranžovém dresu do sítě nedostal. V 76. minutě pustil Drchal míč na Douděru, kterého vychytal Vladimír Neuman. Na opačné straně mohl o minutu později rozhodnout Michal Papadopulos, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče. Hostující brankář poté zlikvidoval jedovatou ránu Herce a Mladá Boleslav si tak odváží bod.

90+4

90+4
    Hra je znovu přerušena! Hostující Václav Drchal zůstává po střetu ležet na polovině Karviné. Ošetření teď zřejmě nebude potřeba.

90+3
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Lukáš Budínský, přichází Šimon Gabriel.

90+2
    Domácí brankář nakopl míč na hranici velkého vápna, kde se Santos dopustil nedovoleného zákroku.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90+1
    Hosté vyslali dva nebezpečné centry do pokutového území. Obránci Karviné ale opět nepustili nikoho v oranžovém do zakončení.

90
    Lukáš Budínský dostal prostor v blízkosti velkého vápna, ale jeho rána zaplavala ve vzduchu a skončila nad břevnem domácí branky.

89
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Rajmund Mikuš, přichází Marek Janečka.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Tomáš Ostrák, přichází Soufiane Dramé.

89
    Tomáš Jursa pokazil přihrávku na pět metrů a poslal míč až do autu. Mladá Boleslav bude vhazovat na polovině Karviné a může uklidnit hru.

88
    Santos rozjel další akci Karviné. Za jeho nákopem se hnal Rajmund Mikuš, který si podruhé během několika minut nedal pozor na své postavení a byl chycen v ofsajdu.

87
    Tomáš Ostrák si udělal prostor ke střele v blízkosti velkého vápna, jenže jeho rána levačkou skončila vysoko nad břevnem. Karviná má v závěru utkání tlak.

86
    Filip Twardzik odcentroval z levé strany do pokutového území, ale Alexej Tatajev jeho pobídku s přehledem vyrazil mimo nebezpečný prostor.

85
    Rajmund Mikuš si naběhl na přihrávku na pravé křídlo, ale při zpracování si pomohl rukou, což ihned signalizoval asistent rozhodčího.

84
    Lukáš Budínský fauloval na polovině Karviné Jursu a dostává žlutou kartu.

83
    Rajmund Mikuš byl sražen v souboji na hranici pokutového území, ale podle rozhodčího se o faul nejednalo. Karviná tak získala jen rohový kop.