Faerské ostrovy – S. Macedónsko 1:2 (kon.) | Lotyšsko – Estónsko 1:1 (kon.) | Belgicko – Nemecko 4:1 (kon.)
Luxembursko – Arménsko 2:1 (kon.) | Lichtenštajnsko – Gruzínsko 0:2 (kon.) | Litva – Škótsko 0:1 (kon.)
Poľsko – Rusko 1:0 (kon.) | Fínsko – Ukrajina 0:2 (kon.) | Sev. Írsko – Dánsko 0:1 (kon.)
Malta – Rumunsko 0:3 (kon.) | Moldavsko – Bosna 1:1 (kon.) | Švédsko – Taliansko 3:0 (kon.)
Portugalsko – Bielorusko 0:0 (odl.) | Izrael – Kazachstan 1:2 (kon.) | Albánsko – Andorra 3:1 (kon.)
Srbsko – Bulharsko 1:2 (kon.) | Holandsko – Nórsko 2:0 (kon.) | Slovensko – Švajčiarsko sk 1:2 (kon.)
Rakúsko – Anglicko 1:2 (kon.)
Lichtenštajnsko
0:2 (0:2)
Gruzínsko
cz Utorok 08.09.2020, 17:00 • La Frontière, Esch-sur-Alzette • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 2

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Gruzie, která potvrdila roli favorita a svého soupeře porazila výsledkem 2:0. Druhý poločas nám nepřinesl nikterak atraktivní podívanou, ba naopak jsme sledovali hodně vyrovnanou partii, jenž se většinu času odehrávala ve středu hrací plochy. Gruzie navíc od druhého poločasu hrála v početní nevýhodě, avšak přesto se jí nakonec povedlo udržet poločasové dvoubrankové vedení až do konce. (18:51:56)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:8.

90+4

90+3
    Gruzie má i během nastaveného času více ze hry, nyní bude zahrávat rohový kop z pravé strany. Před několika vteřinami obětavě ve skluzu zakročil Marxer.

90
    Druhý poločas bude nastaven čtyři minuty.

88
    Červená karta také pro domácího Grabera, který nevybíravě fauloval protihráče a také pro něj tento zápas předčasně končí.
    88. Obrovská šance Gruzie.

88
    Gruzie nebyla daleko od třetí branky, jenomže Burjanadze nedokázal dopravit míč do domácí branky, nýbrž ho odehrál do domácího bezpečí.

86
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Anzor Mekvabišvili, přichází Torkine Dzebniuri.

86
    Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut. Gruzie si i nadále drží dvoubrankové vedení, navíc domácí celek k ničemu nepouští.

85
    Ve vzdušném souboji dostal celkem dost naloženo domácí Graber, který okamžitě ulehl k zemi. Gruzie sportovním gestem odkopla míč do zámezí.

84
    K rozehrávce se nakonec postavil Azarov, který to překvapivě zkoušel přímo na branku, nicméně jeho střelecký pokus se stočil výrazně vedle.

83
    Pobyt na útočné polovině ovšem netrval vůbec dlouho, vzápětí jsme sledovali nedovolený zákrok. Gruzie bude zahrávat zajímavou standardku.

82
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Menderes Caglar, přichází Philip Seeman.

81
    Nekompromisním odkopem se to snažil vyřešit Jinjolava, který ovšem na opačné straně nikoho nenašel. Jeho celek přesto bude z levé strany vhazovat.

76
    Posléze došlo ke sklepnutí míče do strany, kde se měl nacházet Caglar. Ten měl přesto k nahrávce hodně daleko, hrát tak bude hostující celek.

75
    Pro Lichtenštejnsko to znamenalo zisk rohového kopu, po kterém se k odraženému míči dostal Meier, který ovšem mířil pouze doprostřed branky.

74
    Na druhé straně se uvnitř pokutového území povedlo na dlouhou nohu zakročit Darcemeliovi, který raději odkopával daleko ven z hrací plochy.

73
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem dvaceti minut. Lichtenštejnsko stále prohrává o dvě branky, navíc se nedostalo do žádné šance.