Pliešovce – B. Bystrica 0:11 (kon.) | Lipany – Ružomberok 0:0 (odl.) | Dolný Kubín – Púchov 2:4 (kon.)
Dunajská Lužná – Pohronie 0:0 (odl.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
2:4 (1:1)
MŠK Púchov
Utorok 18.08.2020, 17:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka Dolný Kubín • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

Púchov sa s Dolným Kubínom vytrápil. Až do posledných minút nebolo isté, či náhodou nepríde aj k penaltovému rozstrelu. Napokon však druholigista postupuje cez štvrtoligistu po dvoch zásahoch Michlíka, Raffaya a Prekopa výsledkom 4:2. (19:16:55)

90
    Púchovčania útočia už do otvorenej obrany, ich brejk sa končí nepresnou strelou. Na druhej strane Pilný vyťahuje zákrok a toto stretnutie ukončí rohový kop.

88
    Púchov dal gól!
    Napokon ale domáci do 3. kola nepostúpia. Gólová definitíva prichádza tri minúty pred koncom z kopačky PATRIKA PREKOPA.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 571 divákov.

86
    Ďalšia ofsajdová pasca zaklapla, Dolný Kubín stále žije.

85
    Žltú kartu dostáva Matej Vápeník (MŠK Púchov).

84
    Až zastávka postranného rozhodcu ukončila nádejnú akciu futbalistu hosťujúceho celku.

82
    Žltú kartu dostáva Filip Kolorédy (MFK Dolný Kubín).

80
    Dolnokubínčania potrebujú hrať a aj to vidieť. Púchovčania zvládli túto desaťminútovku a do poslednej idú stále s tesným náskokom.

78
    Centrovaný pokus po rohovom kope síce prepadol v šestnástke súpera, ale ako prvý bol pri lopte brániaci hráč, ktorý tak zažehnal možnú hrozbu.

77
    Rozvinutý atak domáceho mužstva sa končí mimo ihriska. Ako posledný sa lopty dotkol hosťujúci zadák, uvidíme roh.

76
    Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa hostia nemuseli obávať. Lopta končí za bránou.

75
    Hráč hostí teraz poťahal protihráča za dres, domáci budú zahrávať voľný kop.

73
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Péter Varga, prichádza Lukáš Haviar.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dynamo Dolný Kubín. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Púchov. Viac informácií tu.

Góly: 10. Otruba (pen.), 68. Kolorédy – 9. Michlík (pen.), 53. Michlík, 62. Raffay, 88. Prekop

Karty:   9. Čučka (DKU), 82. Kolorédy (DKU) – 63. Kapusniak (PUC), 85. Vápeník (PUC)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:14.
    MFK Dynamo Dolný Kubín: Holeš – Ončák, Čučka, Sopúch (C), Gálik – Machaj, Kolorédy, Beňuš, Brienik – Otruba, Bobček
    Náhradníci: Spišák – Foťko, Zanovit, Sučák, Lach, Murín

MŠK Púchov: P. Pilný (C) – Vaňovič, Lacko, Varga, Kopiš, Michlík, Vápeník, Iheme, D. Pilný, Matejka, Raffay
    Náhradníci: Strelčík – Haviar, Prekop, Rypák, Mráz, Kapusniak, Loduha

Rozhodca: Erik Gemzický – Adam Jekkel, Michal Budáč