Spal – Fiorentina 1:3 (kon.) | Bologna – Turín 1:1 (kon.) | CFC Janov – Hellas Verona 3:0 (kon.)
Lecce – Parma 3:4 (kon.) | Sassuolo – Udinese 0:1 (kon.)
Bologna FC
1:1 (1:0)
FC Turín
cz Nedeľa 02.08.2020, 20:45 • Stadio Renato Dall'Ara • Talianska Seria A • 38. kolo

Oba celky si spravedlivě v posledním zápase sezóny rozdělily po bodu. Druhý poločas již nepřinesl takovou svižnou hru jako v prvním poločase. Přesto se Turín dostal k vyrovnávací brance a to díky aktivnímu Zazovi, který se několikrát snažil o překonání brankáře Bologny.
    Bologna nakonec ukončuje sezónu na dvanácté příčce se skóre 52:65 a s celkovou bilancí 12-11-15 a svými výsledky věrně napodobila loňskou sezónu.
    Turínští končí na celkovém šestnáctém místě se skóre 46:68 a s bilancí 11-7-20. Naopak pro hosty to nebyla vydařená sezóna, vzhledem k tomu, že v minulé sezóně se pohybovali spíše v horních patrech tabulky. Tyto ambice měli i před touto sezónou, ale nakonec končí ve spodní části tabulky a nějakou dobu měli obavy se záchranou!
    Sezóna Serie A 2019/2020 je tedy u konce. Mistrovský titul putuje do Juventusu a do druhé nejvyšší italské ligy sestupují Spal, Brescia a Lecce. (22:48:53)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:11. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:17.

90+4

90+3
    Ještě Santander číhal za obranou soupeře, ale nakonec byl v ofsajdu.

90+3
    Střídající Celesia si v poslední minutě zápasu odbude premiéru v nejvyšší italské soutěži!

90+2
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází Christian Celesia.

90
    Závěrečné minuty nám nabízí spíše opatrnější hru a ani jeden celek nechce sezónu zakončit prohrou.

90
    Tři minuty nastavuje hlavní sudí nad rámec základní hrací doby.

87
    O něco hladovější po další brance je Turín, ale nyní jim scházela větší přesnost v přechodové útočné fázi.

85
    Gary Medel poměrně zbytečně u postranní čáry zboural soupeře a oprávněně vidí žluté napomenutí.

85
    Po tomto rohovém kopu určitě ne. Ten si hosté rozehráli do strany, následoval centr, který má v rukavicích Łukasz Skorupski.

84
    Roh pro Turín...dočkáme se třetí branky?

83
    V závěru zápasu nemá ani jedno mužstvo tlak a klidně může rozhodnout nějaká chyba jednoho či druhého týmu.

81
    Z hranice velkého vápna vystřelil Álex Berenguer, jehož rána zamířila vysoko nad branku Bologně.

80
    Žlutou kartu dostává Roberto Soriano (Bologna FC).

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, dokáže jedno z mužstev vsítit ještě branku?

79
    Zaza si dobře naběhl na další pobídku, ovšem v mini-souboji s brankářem Łukaszem Skorupskim prohrál a ten výběhem od své brankové čáry zneškodnil celou akci Turína.

78
    Následná standardní situace nepřinesla Turínu další branku. Střílel Zaza, jehož pokus byl zastaven v pokutovém území.

77
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Musa Juwara, přichází Andreas Skov Olsen.