Zlaté Moravce – Ostrava 3:2 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Žižkov – Jablonec 3:1 (kon.)
Sparta Praha – Táborsko 5:0 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Liberec – Chrudim 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 4:2 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Trenčín – Pohronie 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (kon.) | Přepeře – Liberec 2:1 (kon.) | Cottbus – Varnsdorf 0:2 (kon.)
Žižkov – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Nice 0:6 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:5 (kon.)
Senica – Slovácko 0:1 (kon.) | Trnava – Sigma Olomouc 1:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:0 (kon.)
Budapešť – Sereď 2:0 (kon.) | Puskás Akadémia – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | St. Pölten – Líšeň 1:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:6 (0:4)
OGC Nice
Sobota 01.08.2020, 17:00 • Grödig, Rakúsko • Prípravný zápas

Máme za sebou prípravný zápas medzi Dunajskou Stredou a francúzskym Nice. Francúzsky klub dnes ukázal silu najvyššej francúzskej futbalovej súťaže a uštedril slovenskému klubu veľký debakel. O jeho víťazstvo sa postarali traja dvojgóloví strelci Gouiri, Claude-Maurice a Maolida. Dunajská Streda dnes neodohrala dobrý zápas a ukázali sa v jej hre veľké nedostatky, na ktorých musí pred začiatkom sezóny zapracovať. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších športových online prenosoch! (18:55:53)

90

90
    Beží nám posledná minúta riadneho hracieho času a Dunajská Streda dnes zrejme neskóruje proti Nice ani raz.

88
    Na hracej ploche sa už nič zaujímavé nedeje, pretože zápas sa už len dohráva.

83
    Tím Nice práve strelil gól!
    Je tu tenisový kanár v neprospech slovenského mužstva. Jedlička teraz doslova daroval gól GOUIRIMU nepresnou rozohrávkou a ten zakončil samostatný prienik jednoduchým gólom. Dunajská Streda si z dnešného zápasu odvezie veľký debakel!

81
    Útočné akcie Dunajskej Stredy ale teraz vyzerajú byť dosť zúfalé, francúzske mužstvo naopak má veľmi pozornú obranu.

79
    Dunajská Streda má ešte záverečné minúty na skórovanie aspoň jedného gólu. Uvidíme, či slovenské mužstvo nájde ešte v sebe vnútornú silu.

77
    Ďalšie manévre v pokutovom území, keďže Kružliakovi sa podarilo vybojovať rohový kop a z neho nepresne hlavičkoval Divkovič.

75
    Dunajská Streda konečne v posledných minútach zlepšila svoje útočné akcie a dá sa povedať, že zažíva momentálne najlepšie obdobie v zápase, v ktorom je lepším mužstvom.

73
    Registrujeme ďalšiu strelu Dunajskej Stredy do priestoru brány, s Ramirezovým zakončením si brankár Nice bez problémov poradil.

72
    Vybehnutie Jedličku mohlo teraz narobiť veľké problémy, ale našťastie všetko dokázal napraviť stopér Muller.

70
    Práve je na programe druhá prestávka na občerstvenie pre hráčov, keďže zápas sa odohráva vo veľkej horúčave.

68
    Kalmár si zopakoval priamy kop a teraz jeho zakončenie bolo naozaj nebezpečné a konečne sme videli aj strelu na bránu Dunajskej Stredy, ale brankár Nice Benitez ju dokázal vyraziť do bezpečia.

65
    Dunajská Streda mala tento raz k dispozícii slušnú štandartnú situáciu, ale Kalmár ju rozohral nepresne a nenašiel žiadneho spoluhráča.

63
    Atal sa teraz dostal k zakončeniu z dobrej pozície, ale zakončenie sa mu nevydarilo a šiesty gól sme zatiaľ nevideli.

60
    Aspoň sa v plnej kráse ukazuje, že výhra nad Marseille bola len jednou lastovičkou a táto prehra môže Dunajskú Stredu rýchlo posadiť na zem.

59
    Tempo hry kleslo na minimum, napriek tomu zatiaľ sme ani v druhom polčase nevideli záblesk šance alebo aspoň strely zo strany Dunajskej Stredy.

56
    Zápas je už dávno rozhodnutý, ale hra slovenského mužstva vyzerá naozaj hrozne, takže nebolo by prekvapenie, ak by dnes ešte pár gólov inkasovala.

54
    No a to už je doslova potupa pre Dunajskú Stredu, pretože hráči Nice si s nimi robia, čo sa im zachce. Teraz CLAUDE-MAURICE dostal loptu od svojho spoluhráča pred prázdnu bránu, takže nemal žiaden problém streliť piaty gól!

Filip Kosnáč

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 1. Gouiri, 3. Maolida, 34. Claude-Maurice, 45+1. Maolida, 54. Claude-Maurice, 83. Gouiri

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Müller, Kružliak, Davis – Friede – Fábry, Kalmár, Balić – Divković, Ramirez
    OGC Nice: Benitez – Atal, Bambu, Dante (C), Kamara, Boudaoui, Schneiderlin, Lees-Melou, Claude-Maurice, Gouiri, Myziane
    Náhradníci: Cardinale, Boulhendi, Pelmard, Pionner, Nsoki, Thuram, Makengo, Sylvestre, Brazao, Danljuc