Crystal Palace – Burnley | 0:1 (kon.) |
Getafe – Sociedad | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 2:1 (kon.) |
Kraków – Pogoń | 2:1 (kon.) |
Gençlerbirliği – Kasımpaşa | 0:2 (kon.) |
koniec
Getafe CF
2:1
(1:0)
Real Sociedad San Sebastian
88
|
Žltú kartu dostáva Jaime Mata (Getafe CF).
|
|
83
|
Žltú kartu dostáva Mikel Merino (Real Sociedad San Sebastian).
|
|
80
|
Žltú kartu dostáva Oghenekaro Etebo (Getafe CF).
|
|
74
|
Žltú kartu dostáva Mikel Oyarzabal (Real Sociedad San Sebastian).
|
|
68
|
Žltú kartu dostáva Damián Suárez (Getafe CF).
|
|
66
|
Žltú kartu dostáva Alexander Isak (Real Sociedad San Sebastian).
|
|
43
|
Žltú kartu dostáva Chema (Getafe CF).
|
|
13
|
Žltú kartu dostáva Hugo Duro (Getafe CF).
|
|
11
|
Žltú kartu dostáva Mathias Olivera (Getafe CF).
|
Góly:
20. Jaime Mata (pen.), 83. Jaime Mata – 57. Januzaj
Rozhodca: Adrian Cordero Vega
Diváci:
Karty: 11. Olivera (GET), 13. Duro (GET), 43. Chema (GET), 68. Damián Suárez (GET), 80. Etebo (GET), 88. Jaime Mata (GET) – 66. Isak (RSC), 74. Oyarzabal (RSC), 83. Merino (RSC)
Nepremenená penalta:
Getafe CF:
Soria – Damián Suárez, Etxeita, Chema, Olivera – Nyom (69. Etebo), Arambarri, Nemanja Maksimović, Cucurella (82. Jason) – Duro (69. J. Molina), Jaime Mata (C) (90. Timor).
Náhradníci: Chichizola, Lavin – Etebo, Fajr, J. Molina, Ndiaye, Poulolo, Portillo, Jason, Ángel Rodríguez, Timor.
Tréner:
Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Zaldúa, J. Pacheco (78. Zubimendi), A. Elustondo (C) (89. Djouahra), Le Normand, Monreal – Januzaj (78. José), Merino, Zubeldia, Oyarzabal – Isak (67. Portugués).
Náhradníci: Moyà, Zubiaurre – Djouahra, Gorosabel, Lobete, Roberto López, Muñoz, Ödegaard, Portugués, José, Zubimendi, Zurutuza.
Tréner:
Náhradníci: Chichizola, Lavin – Etebo, Fajr, J. Molina, Ndiaye, Poulolo, Portillo, Jason, Ángel Rodríguez, Timor.
Tréner:
Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Zaldúa, J. Pacheco (78. Zubimendi), A. Elustondo (C) (89. Djouahra), Le Normand, Monreal – Januzaj (78. José), Merino, Zubeldia, Oyarzabal – Isak (67. Portugués).
Náhradníci: Moyà, Zubiaurre – Djouahra, Gorosabel, Lobete, Roberto López, Muñoz, Ödegaard, Portugués, José, Zubimendi, Zurutuza.
Tréner:
Rozhodca: Adrian Cordero Vega
Diváci:
Miroslav Revaj