Brémy – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Union Berlín – Schalke 1:1 (kon.) | Augsburg – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
1. FC Union Berlín
1:1 (1:1)
FC Schalke 04
Nedeľa 07.06.2020, 15:30 • Stadion An der Alten Försterei • Nemecká Bundesliga • 30. kolo

Union Berlín doma remizoval so Schalke 04 1:1. V 11. minúte skóroval Andrich, skóre uzavrel v 28. minúte Kenny.
    Ďakujem za pozornosť, dovidenia pri ďalších prenosoch. (17:25:28)

90+3

90+2
    Vyzerá to tak, že oba tímy sú s remízou spokojné. Nikto sa nikam neponáhľa, lopta je v strede ihriska.

90
    Pred nami je už len nadstavený čas. Podarí sa jednému či druhému tímu gólovo udrieť?

89
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Jonjoe Kenny, prichádza Timo Becker.

88
    Séria rohov Unionu pokračuje, hostia odolávajú. Nechali sa však v závere zápasu zatlačiť do hlbokej obrany.

87
    Zblokovaný pokus Friedricha a ďalší roh pre Berlínčanov. Schlotterbeck si spracoval odhlavičkovanú loptu a druhým dotykom vypálil, trafil Nübela!

86
    Trimmelov center odvrátil Miranda hlavou na rohový kop.

85
    Schalke sa bude musieť brániť priamemu kopu Berlína.

82
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Rabii Matondo, prichádza Nassim Boujellab.

81
    Hra sa preniesla na ľavú stranu, odkiaľ centroval Bülter, ale hráč v modrom drese loptu poslal do bezpečia.

78
    Žltú kartu dostáva Juan Miranda (FC Schalke 04).

78
    Striedanie v tíme 1. FC Union Berlín: z ihriska odchádza Christian Gentner, prichádza Marcus Ingvartsen.

78
    Striedanie v tíme 1. FC Union Berlín: z ihriska odchádza Anthony Ujah, prichádza Joshua Mees.

77
    Kapitán domáceho tímu Trimmel si v súboji jeden na jeden počínal úspešne, ale rohu už nezabránil. Schalke však bránu vážnejšie neohrozilo, Gikiewicz s ľahkým zákrokom.