Samuel Krištofič - Jakub Benko Vítěz: S. Krištofič (na body) (kon.) | Marek Bartl - Kamil Cibinski Vítěz: K. Cibinski (na body) (kon.)
koniec udalosti
Marek Bartl - Kamil Cibinski

Vítěz: K. Cibinski (na body)

cz Nedeľa 24.05.2020, 00:29Oktagon Underground
Predzápasové kurzy
   
  Vítěz: K. Cibinski (na body) (00:41:39)
   
  I druhé vydání OKTAGON Underground je u konce. Hlavní zápas nakonec vyzněl ve prospěch Kamila Cibinskiho, který tak postupuje do nadcházejících bojů. Cibinski byl v tomto duelu mnohem aktivnější, navíc volil natolik dobré kombinace, které stačily k vítězství. Marek Bartl naopak celkem dlouhou dobu hledal na svého soupeře recept, ten ale ovšem nedokázal najít.
   
  Konec zápasu.
   
  2:25
  Na zádech se ocitl také Cabinski, jenomže tento úspěšný takedown zřejmě nebude nic znamenat. Tento duel by totiž měl vyznít ve prospěch Cibinskiho.
   
  1:48
  Cibinski nasadil škrcení na zemi, jenomže to podle sudího nemělo šanci na úspěch. Rychle jsme se tak dostali zpět do postoje, údery však nejsou vůbec tvrdé.
   
  1:19
  Kamil Cibinski má problém s fyzičkou, navíc schytal kop na hlavu. Bartl se navíc pokusil o takedown u pletiva, ten zatím není úspěšný.
   
  0:48
  Marek Bartl se snaží ve třetím kole dominovat, jenomže sám skončil na zádech. Úspěšný takedown z toho ale nebyl, sudí oba borce postavil zpět na nohy.
   
  0:15
  Pokus o kop z otočky v podání Marka Bartla, jeho soupeř s tímto záměrem ale počítal. Kamil Cibinski to pro změnu zkoušel kopem na hlavu.
   
  Začalo třetí kolo.
   
  Skončilo druhé kolo.
   
  2:45
  Dva slibné low kicky v krátkém časovém sledu, které jdou na konto Marka Bartla.
   
  2:14
  Další naskočení koleno, po kterém Bartl raději zalehl k zemi. Kamil Cibinski má koncovku druhého kola celkem jasně pod kontrolou.
   
  1:40
  Cibinski zatím sází na pestrost úderů, tentokráte přidal celkem povedený high kick. Bartl je při svých kombinací zatím hodně pomalý, rozhodně musí něco změnit.
   
  1:15
  Dostali jsme se zpět do středu oktagonu, kde Kamil Cibinski vyprodukoval tvrdou levou zadní. Bartl se snažil odpovědět low kickem, který byl ale slabý.
   
  0:36
  Jenomže poté se oba borci podívali na zem, což zřejmě neznamenalo úspěšný takedown pro Cibinskiho. Posléze byla k vidění velice zajímavá přestřelka.
   
  0:14
  Kamil Cibinski otevřel druhé kolo další tvrdou pravačkou, což není špatný recept. Poté se předvedl také Marek Bartl, který soupeře přitlačil k pletivu.
   
  Začalo druhé kolo.
   
  Skončilo první kolo.
   
  2:14
  Naskočené koleno, po kterém musel být Marek Bartl počítán. V boji se rozhodně bude pokračovat, avšak Kamil Cibinski předvedl naprosto nečekaný úder.

  David Suchý