Nikolas Krivák - Jacob Mikula Vítěz: N. Krivák (na body) (kon.) | Lukáš Eliáš - Adrian Bartl Vítěz: L. Eliáš (na body) (kon.)
Michal Zátorský - Tomáš Drábík Vítěz: M. Zátorský (na body) (kon.) | Samuel Daňko - Juraj Tutura Vítěz: J. Tutura (corner stoppage) (kon.)
Denis Farkaš - Samuel Liška Vítěz: D. Farkaš (na body) (kon.) | Marco Novák - Roman Paulus Vítěz: M. Novák (na body) (kon.)
Vlastislav Čepo - Patrik Jevický Vítěz: V. Čepo (TKO) (kon.) | Denis Tripšanský - Leonard Spišský Vítěz: D. Tripšanský (na body) (kon.)
Ronald Paradeiser - Milan Kratochvíla Vítěz: R. Paradeiser (na body) (kon.) | Eric Tlkanec - Patrik Křižan Vítěz: E. Tlkanec (TKO) (kon.)
koniec udalosti
Eric Tlkanec - Patrik Křižan

Vítěz: E. Tlkanec (TKO)

cz Sobota 23.05.2020, 23:42Oktagon Underground
Predzápasové kurzy
   
  Vítěz: E. Tlkanec (TKO) (23:51:30)
   
  Eric Tlkanec podal v tomto duelu naprosto dominantní výkon, a to zejména ve druhém kole. V něm donutil sudího hned třikrát počítat, což znamenalo automatickou stopku pro Patrika Křižana. Ten několikrát prokázal velice dobrou obranu, na jeho tělo zamířila celá řada velice tvrdých a také přesných úderů. Tlkanec se svým soupeřem žádné problémy neměl, postup do dalších bojů ho tak nemine.
   
  Konec zápasu.
   
  2:43
  Bylo tomu skutečně tak! Patrik Křižan sice prokázal fantastickou obranu, jenomže ta nakonec přeci jenom povolila. Sudí musel potřetí počítat, což znamenalo automatickou stopku.
   
  2:14
  Tlkanec se nejprve úspěšně vyhnul high kicku, načež pracoval u pletiva. Patrik Křižan se neustále brání, další počínání je zřejmě otázkou času.
   
  1:47
  Po dlouhé době povedený úder také od Křižana, který na malý moment zamával se svým soupeřem. Krátce poté musel být podruhé počítán.
   
  1:01
  První počítání pro Patrika Křižana, který se dokonce posadil na zadek. Tlkanec má tento zápas zřejmě pod kontrolou, dost možná se dočkáme dalšího počítání.
   
  0:47
  Eric Tlkanec investuje velké množství síly, což se časem musí projevit. Patrik Křižan zatím prokazuje velice dobrou obranu u pletiva.
   
  0:15
  Patrik Křižan tentokráte promáchl, celkem překvapivě to low kickem zkoušel také Tlkanec. Jeho úder ovšem nebyl nikterak dramaticky důrazný.
   
  Začalo druhé kolo.
   
  Skončilo první kolo.
   
  2:40
  Patrik Křižan má krvavý šrám na pravé části obličeje, nicméně také Tlkanec má problémy, a to především s low kicky od soupeře.
   
  2:08
  Přes low kicky by mohla vést cestička. Po jednom z nich Tlkanec dokonce spadl na zem, ihned poté to Patrik Křižan zkoušel dalším.
   
  1:44
  Eric Tlkanec se zdá být nesmírně tvrdý, což soupeř nejednou pocítil. Také Patrik Křižan však přidává několik přesných úderů, avšak nejsou zas tak tvrdé.
   
  1:03
  Sledovali jsme také první klinč, který ovšem nic zásadního nepřinesl. Tlkanec se záhy prezentoval další dobrou kombinací na spodek, což málem slavilo úspěch.
   
  0:33
  Poté však celkem nečekaný nástup v podání Tlkance, který svého soupeře zazásobil několika údery. Patrik Křižan se však dostal z těžkého okamžiku.
   
  0:11
  Hned na úvod prvního kola jsme sledovali low kick od Patrika Křižana.
   
  Začalo první kolo.
   
  PYRAMIDA DO 90 KILOGRAMŮ
  TLKANEC vs. KŘIŽAN

  Eric Tlkanec (0-0-0)


  Tlkanec je především znám z boxerských duelů, kde zatím nastoupil do čtrnácti duelů. Tlkanec dokázal vyhrát v šesti případech, na druhou stranu prohrál hned v osmi zápasech. Tlkanec se dokonce podíval na Olympijské hry v Baku, kde v boxu dokázal dominovat v kategorii do 91 kilogramů. Tento duel tak zcela jistě bude mít grády, dost možná nás čeká parádní přestřelka.

  Patrik Křižan (0-0-0)

  Na opačné straně však stojí kickboxer Patrik Křižan, který je ve svém sportu jako doma. V roce 2016 dokonce získal titul pro mistra světa, neboť v bitvě s italským zápasníkem Ernestem Marianem dokázal vyhrát již ve druhém kole na KO. Ani Patrik Křižan nemá za sebou žádný zápas v MMA, to ale vadit nemusí.

  David Suchý