Nikolas Krivák - Jacob Mikula Vítěz: N. Krivák (na body) (kon.) | Lukáš Eliáš - Adrian Bartl Vítěz: L. Eliáš (na body) (kon.)
Michal Zátorský - Tomáš Drábík Vítěz: M. Zátorský (na body) (kon.) | Samuel Daňko - Juraj Tutura Vítěz: J. Tutura (corner stoppage) (kon.)
Denis Farkaš - Samuel Liška Vítěz: D. Farkaš (na body) (kon.) | Marco Novák - Roman Paulus Vítěz: M. Novák (na body) (kon.)
Vlastislav Čepo - Patrik Jevický Vítěz: V. Čepo (TKO) (kon.) | Denis Tripšanský - Leonard Spišský Vítěz: D. Tripšanský (na body) (kon.)
Ronald Paradeiser - Milan Kratochvíla Vítěz: R. Paradeiser (na body) (kon.) | Eric Tlkanec - Patrik Křižan Vítěz: E. Tlkanec (TKO) (kon.)
koniec udalosti
Denis Tripšanský - Leonard Spišský

Vítěz: D. Tripšanský (na body)

cz Sobota 23.05.2020, 23:00Oktagon Underground
Predzápasové kurzy
   
  Vítěz: D. Tripšanský (na body)
   
  Tento duel byl jednoznačně v režii Denise Tripšanského, který byl od úvodních vteřin o poznání aktivnější. Díky své aktivitě tlačil soupeře k pletivu, což mu vyhovovalo natolik, že sám přidal několik zásadních úderů. Spišskému se dlouhou dobu nedařilo najít recept, neustále totiž útočil pouze do krytu. Třetí kolo navíc nabídlo několik pokusů o takedown, Tripšanský si nakonec připsal jeden úspěšný. (23:13:50)
   
  Konec zápasu.
   
  2:40
  Oba zápasníci nyní promáchli, poté Denis Tripšanský zkoušel další takedown, ten se však počítat nebude.
   
  2:02
  Ani další pokus o takedown se počítat nebude. Ihned po něm to Spišský zkoušel naskočeným kolenem, avšak pouze do krytu.
   
  1:46
  Další pokus o takedown, který se tentokráte počítat nebude. Leonard Spišský si je vědom, že mu tento duel zrovna moc nevychází, proto sledujeme několik ostrých přestřelek.
   
  1:09
  O naskočeného supermana se pokusil také Spišský, avšak s naprosto opačným výsledkem. Tripšanskému se povedlo včas uskočit směrem vzad.
   
  0:32
  První povedený takedown tohoto zápasu. Na své konto ho sebral Denis Tripšanský, který si tak připisuje další plusové body.
   
  0:17
  I úvod třetího kola se nese v hodně podobném duchu. Spišský navíc schytal nepříjemnou levačku, načež se dostal do středu oktagonu.
   
  Začalo třetí kolo.
   
  Skončilo druhé kolo.
   
  2:50
  Další naskočený úder od Tripšanského, což v tomto duelu zatím funguje. Spišský je stále tlačený k pletivu, což mu rozhodně nechutná.
   
  2:13
  Po delší době se projevil také Spišský, který poprvé zaútočil pouze do krytu, krátce poté to zkoušel low kickem.
   
  1:35
  Zničehonic naskočený superman od Tripšanského, který soupeře poslal k zemi. Pro sudího to znamenal signál k počítání, Spišský ovšem bude pokračovat.
   
  1:21
  Další dobrý kryt v podání Denise Tripšanského, který zatím nemá žádný větší problém. Svého soupeře stále tlačí blíže k pletivu.
   
  0:47
  Leonard Spišský se pokusil o nečekaný nástup, jenomže ten opět přinesl atak do krytu. Denis Tripšanský včas uskočil, poté přidal tvrdou levačku přímo na bradu.
   
  0:20
  Aktivní nástup v podání Tripšanského, který na úvod druhého kola vyslal další low kick. Chvíli poté přidal další, který byl opět velice přesný.
   
  Začalo druhé kolo.

  David Suchý