AS Rím – Udinese 0:0 (odl.) | Bergamo – Neapol 0:0 (odl.) | Bologna – Cagliari 0:0 (odl.)
CFC Janov – Juventus 0:0 (odl.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (odl.) | Inter – Brescia 0:0 (odl.)
Lecce – Sampdoria 1:2 (kon.) | Spal – AC Miláno 0:0 (odl.) | Turín – Lazio 0:0 (odl.)
Hellas Verona – Parma 0:0 (odl.)
odložené
Inter Miláno
0:0 (-:-)
Brescia Calcio
cz Nedeľa 22.03.2020, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 29. kolo
Videoprenos

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:42:27)

Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 12:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:10.

Je dobojováno a domácí Inter po dominantním výkonu doslova rozebral Brescii 6:0. V 53. minutě se hlavou trefil Roberto Gagliardini a po několika promarněných příležitostech přišly dva údery v závěru utkání. V 83. minutě skóroval Christian Eriksen a v 88. minutě uzavřel skóre Antonio Candreva. Inter tak zcela potvrdil roli favorita a po jasné výhře má 64 bodů a patří mu třetí místo. Brescia je poslední s 18 body.

90

89
    Young nejprve neměl komu rozehrát autovým vhazováním, přesto nakonec Inter předvedl náznak útoku. Tentokrát to Joronena neohrozilo.
    88. Antonio CANDREVA - 6:0

88
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Tohle je už demolice hostujícího týmu... Inter předvedl bleskovou kombinaci, Eriksen sklepl míč na ANTONIA CANDREVU a ten levačkou poslal prudkou střelu k tyči. Joronen si sice na míč sáhl, vyrazit jej ale nedokázal – 6:0.

87
    Sledujeme kombinaci milánských u středové čáry, trpělivě se snaží vybudovat akci.

86
    Zprava centroval Lukaku, jeho pas zvládl Dessena zneškodnit, o zbytek se poté postaral Joronen.

85
    Inter se opět hrne do útoku.

84
    Domácí trenér dnes musí být spokojen, zejména útočná fáze ukázala své schopnosti.
    83. Christian ERIKSEN - 5:0

83
    Tak ještě jeden gól v hostující síti. Do pokutového území se dostal Lukaku, jeho křížnou střelu Joronen zvládl vyrazit před sebe, kde poté CHRISTIAN ERIKSEN předvedl velký důraz a nadvakrát dotlačil míč za brankovou čáru – 5:0.

82
    Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Andrea Ghezzi.

81
    Malá domů na Joronena, ten hru posunul k půlce, a to rázným odkopem.

80
    Zápas nyní lehce postrádá tempo, je poznat, že oba celky ví, že o výsledku je už dávno rozhodnuto.