AS Rím – Udinese 0:0 (odl.) | Bergamo – Neapol 0:0 (odl.) | Bologna – Cagliari 0:0 (odl.)
CFC Janov – Juventus 0:0 (odl.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (odl.) | Inter – Brescia 0:0 (odl.)
Lecce – Sampdoria 1:2 (kon.) | Spal – AC Miláno 0:0 (odl.) | Turín – Lazio 0:0 (odl.)
Videoprenos

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:30:07)

Vzhledem k opatřením kvůli koronaviru se utkání odehrálo bez diváků.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:13.

Je dobojováno. Po bezbrankovém prvním poločase se nakonec hned na začátku druhé části hry prosadili domácí hráči a své vedení pak ještě i umocnili. Jelikož soupeři nedovolili žádný gól, stav 2:0 udrželi až do samotného konce a zapsali další tři body do tabulky, kde si udrželi čtvrté místo. Hosté naopak neodvezou ze hřiště soupeře ani bod a jsou šestí.

90+4

90+3
    Piotr Zieliński pravačkou zakončil a donutil jít domácího brankáře na zem, jenž pak vleže míč dokázal zastavit a zapsal další dobrý zákrok.

90+2
    Muriel fauloval soupeře a hlavnímu rozhodčímu to neuniklo. U míče budou hosté a mohou se rychle dostat znovu před branku Golliniho.

90+1
    Domácí se drželi na polovině hostů, ale jejich následná střela zaletěla jen vedle tyče Meretovy branky.

90
    Stejně jako v prvním poločase se i v tom druhém budou nastavovat ještě čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Rafael Tolói, přichází Bosko Šutalo.

88
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Adrien Tameze.

88
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Luis Muriel.

88
    Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

87
    Domácí se nikam neženou a jen kontrolují hru a začínají slibný výsledek bránit. Hosté tak nemají jednoduchý přesun na polovinu Atalanty.

86
    Stanislav Lobotka založil další akci hostů, na jejímž konci byla nepřesná střela Zielińskiho.

85
    Nepřesnou rozehrávku Lobotky zachytil jeden z domácích hráčů a hned otočil hru na opačnou stranu.

84
    Hosté zvyšují svou aktivitu a čím dál více se dostávají do zakončení před brankou Atalanty. V ní je ale zatím stále pozorný Pierluigi Gollini, jenž drží své čisté konto.

82
    José María Callejón zahrával volný přímý kop pro hosty, míč poslal přes rozestavěnou zeď, ale jen přímo do rukavic Pierluigiho Golliniho.

81
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Berat Djimsiti, přichází Hans Hateboer.