NY Islanders – Montreal 2:6 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 7:3 (kon.)
Tampa Bay – Boston 1:2 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 3:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 1:2 (po pr.) | Chicago – Anaheim 6:2 (kon.) | Vegas – NJ Devils 3:0 (kon.)
San Jose – Toronto 5:2 (kon.)
Minnesota Wild
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Nashville Predators
cz Streda 04.03.2020, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je z tohoto utkání vše ,já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:54:39)

Utkání sledovalo 17 242 diváků.

Československá stopa v utkání:
    Do utkání žádný český, nebo slovenský hráč nenastoupil.

Trestné minuty: 10:14

Utkání je u konce a Minnesota se může začít radovat z opravdu důležité výhry. Třetí třetina přinesla třetí úspěch domácích, když se ve 42. minutě prosadil pohotový Zach Parise a s Nashvillem to nevypadalo vůbec dobře. Jenže hosté se nevzdali, přidali na tempu a odměnou jim bylo snížení z hole Craiga Smithe. Nashville tlačil, vytvářel si šance, jenže vynikající Stalock již za svá záda další puk nepustil, a svým výkonem dopomohl k výsledku 3:1. Minnesota touto výhrou přeskočila svého dnešního soupeře a je na devátém místě Západní konference, bod za Winnipegem. Nashville je desátý s jednobodovou ztrátou na Minnesotu.

59:49
    Foligno minul prázdnou branku hostů, je z toho ještě jedno zakázané uvolnění.

59:40
    Jonas Brodin je zase na ledě, domácí tým je v plném počtu.

59:17
    Obrovský závar před Stalockem, jeden z bránících hráčů navíc zlomil hůl. Tlak Nashvillu vrcholí.

59:03
    Hostující tým si vybírá oddechový čas.

58:57
    Nyní se Ellis dostal ke střele, pozorný Stalock puk vyrazil před sebe.

58:26
    Ellis se marně natahoval po puku, ten se vykutálel do středního pásma.
    58:08 Granlund na skvělého Stalocka nevyzrál

58:08
    Po krátkém závaru před Stalockem se domácí osvobodili a poslali puk do středního pásma. Granlund si může drbat hlavu, gólman Minnesoty mu nyní zastavil dva nebezpečné pokusy.

57:43
    Saros zamířil na střídačku, Nashville tak hraje v šesti!

57:40
    Hra v plném počtu nám dlouho nevydržela, tentokrát se vylučuje na domácí straně. Dvě minuty za podrážení dostal Jonas Brodin.

56:59
    Je po přesilovce, Nashville hraje opět v pěti.

56:49
    Žabička z pravé strany mířila na Zuccarella, bylo to ale příliš prudké a pro útočníka Minnesoty nechytatelné.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 5. Kunin (J. Eriksson Ek), 13. Fiala (Suter), 42. Parise (E. Staal, Fiala) – 46. C. Smith (F. Forsberg, Josi)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Pateryn, Hunt – Fiala, E. Staal, Greenway – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise (A) – Hartman, M. Koivu (C), Donato.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Ekholm (A), Tinordi, Fabbro, Y. Weber – Sissons, Trenin, Watson – Arvidsson, Duchene, Järnkrok – Mikael Granlund, Turris, F. Forsberg – C. Smith, Bonino, Grimaldi.

Rozhodca: L'Ecuyer, StLaurent – Driscoll, Nansen

Diváci: 17 242