Everton – Manchester United 0:0 (15:00) | Tottenham – Wolverhampton 2:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:3 (2:1)
Wolverhampton Wanderers
cz Nedeľa 01.03.2020, 15:00 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 28. kolo

Rozhodčí Attwell ukončil dnešní zápas, ve kterém Tottenham podlehl Wolves 2:3. Sledovali jsme velmi zajímavé utkání, které přineslo několik pohledných momentů a hlavně celkem 5 branek. Tottenham sice v poločase vedl 2:1, ale Wolves dokázali být směrem dopředu nebezpeční a ze své aktivity vytěžili tříbodový zisk. V 57. minutě totiž Diogo Jota vyrovnal na 2:2 a v 73. minutě ten samý hráč poslal učebnicovou přihrávku na Jiméneze, ten se nemýlil a přesnou trefou zajistil Wolves vítězství. (17:00:54)

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Leander Dendoncker (Wolverhampton Wanderers).

90+3
    Lucas Moura obdržel přihrávku od Gedsona Fernandese a poté ze své levačky vyslal nebezpečnou střelu, kterou však Boly úspěšně zablokoval.

90+2
    A k poslednímu střídání se rozhodli i hosté: odchází autor třetí branky Jiménez a na poslední minutky se do hry dostane Podence.

90+1
    Poslední změna v sestavě Tottenhamu: na lavičku odchází Davies a místo něj přichází Parrott.

90+1
    První poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Po delší době jsme konečně viděli zase něco zajímavého. Raúl Jiménez obehrál několik protihráčů, navedl si míč na střelu a zkusil to zpoza vápna, avšak střela mu nesedla a branku minula o velký kus.

84
    Žlutou kartu vyfasoval take Winks.

84
    Doherty byl faulovaný, ostře do něj zajel Davies a rozhodčí okamžitě sáhl pro žlutou kartu.

82
    K druhému střídání sáhl také domácí kouč Mourinho: dnes už dohrál Aurier a na poslední minutky se na trávníku objeví Fernandes.

79
    Druhou změnu v sestavě provedli hosté: ze hry odešel Diogo Jota a místo něj naskočil Dendoncker.

76
    Na lavičku odchází Tanganga a místo něj přichází na hřiště NDombèlé.

74
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Pedro Neto.
    73. Raúl JIMÉNEZ - 2:3

73
    Wolves právě vstřelili branku!
    Hosté na vlastní polovině vybojovali míč a Diego Jota podél levé postranní čáry podnikl rychlý protiútok. Na pravé straně podpořil útočnou akci RAÚL JIMÉNEZ a Diego Jota mu učebnicově předal balon. JIMÉNEZ ve vápně posadil na zem jednoho z protihráčů, připravil si míč na střelu a poté nekompromisně zakončil levačkou.

71
    Žlutou kartu dostává Willy Boly (Wolverhampton Wanderers).

66
    Tottenham zahrával rohový kop, ale branku soupeře neohrozil, protože sudí musel hru přerušit. Aurier se totiž provinil proti pravidlům a rozhodčímu tento fakt neunikl.

Lucie Rapantová

Góly: 13. Bergwijn, 45. Aurier (Alli) – 27. Doherty, 57. Diogo Jota, 73. Jiménez (Diogo Jota)

Karty:   59. Lo Celso (TOT), 84. B. Davies (TOT), 84. Winks (TOT) – 71. Boly (WOS), 90+5. Dendoncker (WOS)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:14.
    Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Aurier (82. G. Fernandes), D. Sánchez, Tanganga (76. NDombèlé), B. Davies (90+1. Parrott) – Dier, Winks (C) – Bergwijn, Alli, Lo Celso – Lucas Moura.
    Náhradníci: Vorm – Alderweireld, Vertonghen, NDombèlé, G. Fernandes, Skipp, Parrott.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Boly, Coady (C), Saïss – Doherty, Neves, Moutinho, Vinagre – Traoré (74. Neto), Jiménez (90+2. Podence), Diogo Jota (79. Dendoncker).
    Náhradníci: Ruddy – Buur, Kilman, Podence, Gibbs-White, Dendoncker, Neto.

Rozhodca: Attwell – Perry, Long