Prešov – Písek | 31:21 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 37:22 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 30:25 (kon.) |
Šaľa – Most | 26:31 (kon.) |
SHC Maloměřice – Kopřivnice | 35:42 (kon.) | | | Královo Pole – Zubří | 23:31 (kon.) | | | Jičín – Plzeň | 23:32 (kon.) |
Nové Veselí – Frýdek-M. | 35:22 (kon.) |
koniec
O2xyworld HBC Jičín
23:32
(11:18)
Talent tým Plzeňského kraje
Matěj Vybíral
O2xyworld HBC Jičín | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | D. Machalický | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | F. Veverka | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | P | M. Bareš | 0/0 | 0 | 1 | ||
34 | SS | Š. Drbohlav | 5/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | M. Hlava | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | PK | M. Knittl | 1/0 | 0 | 0 | ||
91 | LK | J. Kostelecký | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | M. Kovařík | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | PK | D. Krahulec | 5/0 | 1 | 0 | ||
19 | P | M. Miľko | 2/0 | 0 | 0 | ||
4 | SS | L. Rychna | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LK | P. Sedlák | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | J. Škalda | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | O. Šulc | 6/0 | 1 | 0 | ||
24 | LK | Š. Thorovský | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 23/0 | 2 | 3 | 1 | 0 | ||
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | R. Křesťan | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | SS | T. Bogdanić | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 3/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 0/0 | 0 | 1 | ||
15 | LS | M. Ivančev | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | LK | J. Kačín | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | P | Š. Macháč | 6/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 2/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | D. Režnický | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | S. Terzić | 4/0 | 0 | 1 | ||
19 | LS | J. Tonar | 8/3 | 0 | 1 | ||
22 | SS | M. Tonar | 2/0 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 3/0 | 0 | 1 | ||
95 | PK | E. Wildt | 0/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 32/3 | 0 | 2 | 6 | 0 |
O2xyworld HBC Jičín:
Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Hlava, Bareš, Škalda, Sedlák, Martin Kovařík, Knittl, Miľko, O. Šulc, Thorovský, Š. Drbohlav, Kostelecký.
Náhradníci:
Tréner:
Talent tým Plzeňského kraje: Křesťan, Herajt – Douda, S. Terzić, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Kačín, Chmelík, Šindelář, Režnický, Wildt.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Talent tým Plzeňského kraje: Křesťan, Herajt – Douda, S. Terzić, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Kačín, Chmelík, Šindelář, Režnický, Wildt.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kozler, Zych
Diváci:
Nejvíce branek: Šulc 6, Krahulec 5, Drbohlav 5 – J. Tonar 8/3, Macháč 6, Terzić 4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 2/0 – 3/3. Vyloučení: 1:6.