Marseille – Angers 0:0 (kon.) | Brest – Amiens 2:1 (kon.) | Monaco – Štrasburg 1:3 (kon.)
Montpellier – Dijon 2:1 (kon.) | Remeš – Metz 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nîmes 2:1 (kon.)
HSC Montpellier
2:1 (0:0)
Dijon FCO
cz Sobota 25.01.2020, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:03:24)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 11:4. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:15.

Utkání je u konce a domácí tým se může začít radovat z výhry a tří bodů. Druhý poločas přinesl rozhodně aktivnější fotbal a také tři góly. Důležitým okamžikem byla 54. minuta, kdy byl vyloučen hostující Chouiar a o minutu později se z přímého kopu trefil Florent Mollet. Na dvoubrankový rozdíl upravil v 63. minutě Andy Delort a vypadalo to jasně. Jenže v 76. minutě snížil Mama Baldé a Dijon zahájil snahu o srovnání. Další šance už ale gól nepřinesly a zápas tak skončil výsledkem 2:1.

90+4

90+4
    Signál nevyšel podle představ, rána skončila vysoko nad. A i když byla tečována, roh se už kopat nebude.

90+3
    No a po faulu na Baldého dostávají hosté ještě jednu možnost přímého kopu. A není to vůbec špatná pozice.

90+2
    Gomis u míče, pospíchá s rozehrávkou, žene spoluhráče k pokutovému území.

90+1
    Faul na Mangu, ten byl domácím hráčem stažen za dres k zemi.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Dlouhé nákopy zvládají hosté odvracet, zároveň se ale sami nemohou dostat k útočení.

88
    Na druhé straně to z dálky zkoušel Cádiz, jeho rána však skončila na tribuně za Rullim.

87
    Slaboučká střela zpoza pokutového území sice Gomise nepřekvapila, domácím ale hra u soupeřovy branky maximálně vyhovuje.

86
    Další míč před Gomise, tentokrát si brankář Dijonu poradil včasným vyběhnutím a jistým zákrokem.

85
    Delort pokoušel patičku na nabíhajícího spoluhráče, pohotový obranný zákrok ale znamenal malou domů na Gomise a následný odkop.

84
    Dijon u míče, sledujeme postupnou rozehrávku u středového kruhu.

83
    Delort ve spolupráci s Labordem předvedl kombinaci u pokutového území, o zakončení se pak postaral druhý jmenovaný. Mířil však vysoko nad.

82
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Didier Ndong, přichází Bryan Soumaré.

81
    Hosté chystají závěrečné střídání, ze hry půjde Ndong, který také už pospíchá ke střídačce.

80
    Dijonu po snižující brance narostla křídla, rázem se hraje převážně před Rulliho brankou a domácí tak čeká možná krušný finiš.