Chabarovsk – Dinamo Minsk 4:3 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 0:5 (kon.) | Red Star Kunlun – Jekaterinburg 1:4 (kon.)
Čerepovec – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:3 (po pr.)
Severstaľ Čerepovec
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Traktor Čeljabinsk
cz Pondelok 23.12.2019, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Skončilo nám utkání mezi Čerepovcem a Čeljabinskem. Jednalo se sice o utkání dvou týmů, které pobývají ve spodních patrech tabulky, ale i přesto jsme viděli 6 branek. Dva body si nakonec odváží Čeljabinsk, který zvítězil 4:2. Hosté v polovině utkání vedli 2:0, ale dvě branky Kirilla Kapustina vyrovnaly skóre. Hned vzápětí ale vrátil vedení na hokejky Traktoru obránce Těreščenko a nakonec tato trefa byla rozdílová. Výhru hostů pečetil gólem do prázdné brány Nikita Komarov.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek večera a také pohodový zítřejší Štědrý den. (19:30:53)

Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (Čeljabinsk) 0+0, 0 střel, čas na ledě: 15:24.

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Hosté dávají čtvrtou branku do odkryté svatyně domácích. Brankář Ivan Fedotov poslal puk po mantinelu, u kterého se skvěle zorientoval NIKITA KOMAROV a přesnou střelou z vlastního pásma rozhodl o výhře Traktoru. 2:4. Asistence: Ivan Fedotov.

59:06
    Lukáš Sedlák jen těsně minul odkrytou bránu. Stav zatím nezpečetil.

58:48
    Domácí brankář je na střídačce. Čerepovec hraje v šesti.

Branka opravdu neplatí. Domácí stále ztrácí jeden gól.

57:55
    Čerepovec vstřelil branku, která ale zřejmě uznána nebude. Rozhodčí ihned po gólu Jakovleva rozpažil, neboť se mu zdálo, že domácí útočník dopravil puk do branky vysokou holí.

57:16
    Puk skončil na střídačce domácího celku. Vhazování tentokrát bude obstaráno ve střední třetině.

56:59
    Nepřesná přihrávka domácích zapříčinila zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Vladislavem Podjapolským.

56:31
    Hra je po delší době přerušena. Tři minuty a 29 sekund před koncem třetí třetiny nás čeká ještě jedna reklamní pauza.

56:18
    Čerepovec marně dobývá útočnou třetinu. Čeljabinsk se zatáhl a zatím mu to funguje na jedničku.

55:33
    Chochlov zasáhl proti nepřesné přihrávce. Poté se pustil do samostatné akce. Objel bránu, ale přesnou přihrávku následně nevyprodukoval.

54:44
    Hosté dokázali zastavit kombinaci u modré čáry. Rázem vyrazili dopředu, jenže kotouč na svých hokejkách dlouho nepodrželi.

54:13
    Domácí tým už se vymanil z tlaku a nyní míří dopředu. Poměrně dlouho se hraje bez přerušení.

53:24
    Avcin si zpoza brány nabruslil do předbrankového prostoru, odkud mířil na přední tyč. Trefil však pouze boční síť.

52:42
    Nyní se o puk bojuje ve střední třetině. Domácím se čas na vyrovnání začíná krátit.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 37. Kapustin (Chochlov, Trubačov), 46. Kapustin (Geraskin, Kudako) – 15. Karlin (Avcin, S. Těreščenko), 26. Fatějev (Isajev, N. Komarov), 49. S. Těreščenko (Karpuchin, Calof), 60. N. Komarov (Fedotov)

Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Chakimov) – Chochlov, Makejev, Baldajev, M. Chabarov, Kudako, N. Chlystov, Rogov – Kodola, Jakimov (A), J. Morozov – Vovčenko, Trubačov (C), Petunin – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov, Markovin, Monachov (A) – A. Alexejev.
    Traktor Čeljabinsk: Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Kalinin (C), S. Těreščenko, Karpuchin, Borodkin, Menšikov (A), Isajev – Calof, Kosov, Sedlák (A) – Karlin, Avcin, Ščerbak – N. Komarov, Fatějev, Malychin – Šarov, Stěpanov, Tridčikov – Zajcev.

Rozhodca: Lavrentěv, Kuljov – Bitjukov, Sysujev

Diváci: 3 036