Ostrava – Vítkovice 6:11 (kon.) | Hattrick Brno – Otrokovice 2:4 (kon.) | Pardubice – Black Angels 9:10 (kon.)
Střešovice – Chodov 6:4 (kon.) | Liberec – Česká Lípa 7:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Sparta 5:4 (po pr.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:4 (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)
ACEMA Sparta Praha
cz Nedeľa 08.12.2019, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga (CZ) • 16. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše a u dalších online přenosů z florbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:57:19)

Střely na branku: 16 – 25

Je dobojováno. Ve druhé minutě prodloužení rozhodl svižnou střelou tento zápas Hartman a zajistil tak bonusový bod pro Vinohrady. Hosté si odvezou pouze jeden bod.

61:17 Petr HARTMAN - 5:4

61:17
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    A je hotovo. Skřivánek nechal míček PETRU HARTMANOVI, který se poté svižnou ranou nemýlil a propálil Beneše – 5:4. Bonusový bod navíc tak zapisují domácí hráči. Asistence: Martin Skřivánek.

60:45
    Z pravé strany střílel Marvánek, ale branku domácích jen přestřelil. Nyní jdou do akce domácí a Mazák je na střídačce, aby domácí byli ve čtyřech.

60:01

60:00

59:47
    Míček mají domácí a ještě to zkusí před brankou Sparty.

58:49
    Už to vypadá, že zápas dojde do prodloužení. Oba celky se příliš nikam neženou.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:30
    Gregor pálil do obrany soupeře, která míček zablokovala a dostala do bezpečí.

55:59
    Kolstrunk pálil z levé strany a míček prosvištěl jen těsně kolem vzdálenější tyče!

53:39
    Další střela Vinohrad, ty se dostaly z levé strany na míček, ale ten prosvištěl jen vedle Benešovy branky.
    51:39 Lukáš GREGOR - 4:4

51:39
    Znovu je vyrovnáno. Z nenápadné akce domácí slaví vyrovnání, když LUKÁŠ GREGOR vyslal od hostující střídačky pořádnou dělovku a propálil Beneše a vrací tak domácí tým zase zpátky do hry o body – 4:4. Asistence: Ondřej Stuchlík.

50:50
    Matěj Pruner vyslal další hostující střelu a ta končí pouze na Mazákovi.

50:10
    Hosté byli v další šanci, ale pozorný zákrok předvedl Mazák a ukryl míček k sobě. Následně pak ho rozehrál zpět svým spoluhráčům.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 18. Gregor (Svoboda), 23. Strobach (Vnuk), 35. Strobach (Bína), 52. Gregor (O. Stuchlík), 62. Hartman (Skřivánek) – 17. Marvánek (Zouzal), 17. Pruner (Zeman), 43. Křenek (Ujhelyi), 48. Pažák

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Dejmal) – Jelínek, Vnuk, Lanc, Richtr, Hanák, Otta, O. Stuchlík, Strobach – Linhart, Bína, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – J. Záň, Z. Stuchlík, Svoboda – Entlicher.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Velc, Kozák – Pažák, Lang, Čermák – Pruner, Čáp.

Rozhodca: Brunner Jonas, Büschlen Patrick