Nitra – Trenčín 1:1 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Michalovce – Trnava 2:0 (kon.)
Pohronie – Sereď 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Dunajská Streda 2:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (1:0)
ŠKF Sereď
Sobota 07.12.2019, 14:00 • Žiar nad Hronom • Niké liga • 18. kolo

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (15:55:07)

Pohronie nepadlo po inkasovanom góle do kolien, práve naopak. Posledné jesenné kolo prináša domácim futbalistom tretiu výhru a druhú po sebe. Znamená to aj priblíženie sa najbližším súperom pred zimnou prestávkou.

Víťazný gól zaznamenal striedajúci Badolo, skóre otváral Mészáros, vyrovnával Špehar. Pri oboch domácich zásahoch asistoval Mazan.

Sereď po prehre 1:2 končí kalendárny rok 2019 na 10. mieste so ziskom 18 bodov, Pohronie je naďalej posledné so 14 bodmi na konte. Šiesta Trnava, ktorá je momentálne posledne postupujúcim mužstvom do skupiny o titul, má po 18 kolách v kolónke "Body" číslo 23.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:24.

90+2

90+1
    Nepresné prihrávky na strane Serede. Toto hosťom vôbec nepomáha.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Za protesty a verbálnu kritiku rozhodcov videli žlté karty Mečiar a Iván. Bartoš zostáva ležať na zemi, cenné sekundy pre domáce FK.

89
    Žltú kartu dostáva Martin Mečiar (ŠKF iClinic Sereď).

89
    Žltú kartu dostáva Alex Iván (ŠKF iClinic Sereď).
    88. Cédric BADOLO - 2:1

88
    Pohronie dalo gól!
    Striedajúci hráč odplatil trénerovi dôveru! CÉDRIC BADOLO dotiahol loptu do siete po akcii Zacharu a Mazana. Druhý menovaný si pripisuje gólovú prihrávku na stred šestnástky. Badolo z desiatich metrov prakticky nechránený posiela Pohronie do vedenia!

Asistencia: Peter Mazan.

88
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Blahút, prichádza Dávid Hrnčár.

87
    Lopta už mimo hracej plochy, Špehar sa tak snažil márne. Tomáš Jenčo sa s výkopom od svojej brány nikam neponáhľa.

86
    Pellegrini vysokým centrom nachádza iba ruky Ilieva. Päť minút do konca riadnej hracej doby.

85
    Pohronie sa po góle nestiahlo a nedáva tak výhodu súperovi. Naopak, samo získava možnosti na zakončenie. Jedno z nich môže prísť po voľnom kope.

83
    Veľa osobných súbojov, ani jeden z tímov nechce stratiť bod, no zároveň chce mať všetky tri. Nuž, čaká nás ešte zaujímavých desať minút.

82
    Hostia vo výhode po všetkých stránkach. Dokonca mohli vyhrávať, avšak rohový kop z rovnakej strany už taký úspešný nebol.
    81. Dino ŠPEHAR - 1:1

81
    Sereď dala gól!
    DINO ŠPEHAR sa uvoľnil od svojho strážcu a pätičkou dostal loptu k bližšej tyči. Jenčo tam bol neskoro a už sa len prizeral, ako sa sieť za jeho chrbtom rozvlnila. Gólovú asistenciu si pripisuje dnes mimoriadne aktívny Alex Iván.

Asistencia: Alex Iván.