Real Madrid – Espanyol 2:0 (kon.) | Granada – Alavés 3:0 (kon.) | Levante – Valencia 2:4 (kon.)
Barcelona – Mallorca 5:2 (kon.)
Granada CF
3:0 (0:0)
Deportivo Alavés
cz Sobota 07.12.2019, 16:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 16. kolo

90+1
    Další hřebíček do rakve Alavésu. Víctor Laguardia (Deportivo Alavés) dostává za šlapák do zad Fernándeze červenou kartu a hosté tak budou posledních pár minut dohrávat v devíti hráčích!

67
    Další pohroma pro hosty! Mubarak Wakaso (Deportivo Alavés) nyní zbytečným šlapákem fauloval soupeře a po druhé žluté kartě jde do sprch! Stačilo mu k tomu rovných 30 minut na hřišti.

63
    Manuel García (Deportivo Alavés) skluzem fauloval pronikajícího Soldada a dostává žlutou kartu i přesto, že se mu rozhodnutí rozhodčího vůbec nelíbí.

51
    Roberto Soldado (Granada CF) dostává za protesty žluté napomenutí.

40
    Puertas si skvěle pohrál s míčem a nakonec byl faulován protihráčem. Tím byl Mubarak Wakaso (Deportivo Alavés), který po třech minutách na hřišti hned dostává žlutou kartu.

28
    Skvělá kombinace domácích po levé straně končí první žlutou kartu střetnutí. Vidí ji Ximo Navarro (Deportivo Alavés), jenž těsně před pokutovým územím zatáhl za záchrannou brzdu a stáhl soupeře k zemi.