Michalovce – Miškovec | 3:6 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 4:1 (kon.) | | | B. Bystrica – HC Slovan | 2:1 (po pr.) |
Poprad – Detva | 3:0 (kon.) | | | Trenčín – Budapešť | 8:2 (kon.) | | | Nitra – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Skalica | 3:4 (kon.) | | | Martin – Žilina | 4:1 (kon.) | | | Dubnica – Levice | 1:0 (kon.) |
Topoľčany – Trnava | 7:6 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Bratislava Capitals | 2:5 (kon.) |
Znojmo – Villach | 3:0 (kon.) |
Plzeň – Kometa Brno | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Hradec Králové | 0:4 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 9:1 (kon.) |
Liberec – Třinec | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Boston – Chicago | 3:4 (po pr.) | | | Montreal – Colorado | 2:3 (kon.) | | | Tampa Bay – Minnesota | 4:5 (kon.) |
NY Islanders – Vegas | 3:2 (po pr.) | | | Philadelphia – Arizona | 1:3 (kon.) | | | Columbus – NY Rangers | 2:3 (kon.) |
Carolina – San Jose | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Dallas – Winnipeg | 3:2 (po pr.) | | | Calgary – Buffalo | 4:3 (kon.) |
Vladivostok – Viťaz | 3:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Helsinki | 3:4 (kon.) | | | Novgorod – Kazaň | 3:4 (kon.) |
Jaroslavľ – D. Moskva | 0:4 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Čerepovec | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 4:3 (po pr.) | | | HK MD Šumperk – Warriors Brno | 8:1 (kon.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 0:3 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 5:3 (kon.) |
Salzburg – Sparta Praha | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Vítkovice | 6:5 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 0:2 (kon.) |
Jihlava – Pardubice | 6:3 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Dinamo Minsk
3:4
(0:3, 1:0, 2:0 - 0:0)
Severstaľ Čerepovec
Michal Břuchanský
Góly a asistencie:
27. A. Kosticyn (Spooner, Kovyršin), 53. Spooner (Gragnani), 60. Pulkkinen (Gragnani, Spooner) – 13. Geraskin (J. Jakovlev, M. Chabarov), 14. N. Chlystov (J. Morozov, Baldajev), 15. Jakimov (Liška, Monachov), rozh. náj. Petunin
Rozhodca: Olenin, Fraňo – Bersenjov, Judin
Diváci: 9 149
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Teemu Pulkkinen (MIN)
0:1 Alexandr Petunin (CER)
2. séria:
0:1 Alexandr Kogaljov (MIN)
0:1 Vladislav Kodola (CER)
3. séria:
0:1 Andrej Kosticyn (MIN)
0:1 Kirill Kapustin (CER)
4. séria:
0:1 Ryan Spooner (MIN)
0:1 Jegor Morozov (CER)
5. séria:
0:1 Arťom Demkov (MIN)
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Znacharenko, Gotovec, Jerjomenko, Gragnani, Ďukov, Jevenko, Kryskin – Kogaljov, Kitarov, Pavlovič – Stefanovič, Demkov, A. Kosticyn (C) – Pulkkinen, Spooner, Prince – Martynov, Paré, Greckij – Kovyršin.
Náhradníci:
Tréner:
Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Chakimov) – Chochlov, Provolnev, M. Chabarov, Sizov, N. Chlystov, Baldajev, Rogov – Liška, Jakimov, Monachov – Petunin, Kodola, Vovčenko – Geraskin, J. Jakovlev, Kapustin – J. Morozov, Trubačov (C), Markovin – A. Alexejev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Chakimov) – Chochlov, Provolnev, M. Chabarov, Sizov, N. Chlystov, Baldajev, Rogov – Liška, Jakimov, Monachov – Petunin, Kodola, Vovčenko – Geraskin, J. Jakovlev, Kapustin – J. Morozov, Trubačov (C), Markovin – A. Alexejev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Olenin, Fraňo – Bersenjov, Judin
Diváci: 9 149
Adam Liška (CER) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:33. (20:24:48)
Autorem vítězné branky je ALEXANDR PETUNIN.