Plzeň – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Zlín – Hradec Králové 0:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 9:1 (kon.)
Liberec – Třinec 5:0 (kon.) | Olomouc – Litvínov 3:1 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC VERVA Litvínov
cz Piatok 06.12.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga (ČR) • 25. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomoucké plecharény, na viděnou! (20:27:33)

Střely na branku ve třetí třetině:
    Olomouc – 4 (celkem 29)
    Litvínov – 15 (celkem 27)

Poslední třetina ještě nabídla velké drama. Litvínov se tlačil za snížením a v 58. minutě při přesilové hře zvýrazněné odvoláním Januse, se mu to i podařilo. Samson Mahbod využil zmatků v Lukášově brankovišti a dorazil puk do nehlídané sítě. Verva pokračovala ve hře bez brankáře, napodruhé už jí to však nevyšlo a Petr Kolouch přidal pojistku v podobě třetí branky.

Nejlepší hráči utkání:
    Tomáš Dujsík (OLO)
    Viktor Hübl (LIT)

59:57
    Knotek přes celé hřiště minul odkrytou klec. Tři vteřiny před koncem se tak ještě bude vhazovat před Lukášem.

59:30
    Hanzl prověřil Lukášovu vyrážečku. Janus opět vyrazil na střídačku.

59:20
    Litvínovský útok zastavuje ofsajd.
    58:30 Petr KOLOUCH - 3:1

58:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí vyrazili do protiútoku a Irgl předložil puk PETRU KOLOUCHOVI, který ho poslal do odkryté sítě. Nutno podotknout, že navzdory tomu, že mu nikdo nebránil ve střele, zamířil přesně do šibenice. Asistence: Zbyněk Irgl, Rostislav Olesz.

58:18
    Kubát trefil jen brusli jednoho z domácích hráčů.
    57:37 Samson MAHBOD - 2:1

57:37
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Branka platí! Olomouc tak přichází o možnost oddechového času. Jeden z litvínovských hráčů opět horlivě dorážel na hranici brankoviště, až se puk odrazil na druhou stranu k SAMSONU MAHBODOVI, který už měl jednoduchou práci. Asistence: Martin Hanzl, František Lukeš.

Dnešní utkání sleduje 3468 diváků.

57:37
    Litvínov právě vstřelil branku! Rozhodčí se ale ještě půjdou podívat na videozáznam, zřejmě kvůli postavení hráče v brankovišti.

57:11
    Trávníček dorážel na hranici brankoviště a dostal Lukáše z postavení, puk se poté dostal na modrou čáru k Jánošíkovi, ale ten trestuhodně trefil tyč!

57:00
    Janus spěchá na střídačku!

56:54
    Jarůšek se dostával do šance a Ondrušek mu padl do střely. Hostující útočník už se mu nedokázal vyhnout a přepadl přes něj. Rozhodčí tak poslali Jiřího Ondruška (OLO) na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

56:35
    Burian hledal na ose Strapáče, ale jeho přihrávka postrádala razanci.

Martin Vavruša

Góly a asistencie: 11. Klimek (Dujsík), 40. Kolouch (Olesz, Jaroměřský), 59. Kolouch (Irgl, Olesz) – 58. Mahbod (M. Hanzl, F. Lukeš)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Valenta, Vyrůbalík (C), Dujsík, Škůrek – Olesz, Kolouch, Irgl – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, J. Knotek (A), V. Tomeček – J. Káňa, Strapáč, Skladaný.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – L. Doudera (A), Jánošík, T. Pavelka, Kudla, Kubát, J. Říha, Baránek – F. Lukeš (C), V. Hübl, Petružálek – Jarůšek (A), M. Hanzl, Mahbod – Kašpar, J. Mikúš, Myšák – Trávníček, Helt, Válek.

Rozhodca: Šír, Kubičík – Gebauer, Lederer