Boston – Carolina 2:0 (kon.) | Florida – Minnesota 2:4 (kon.) | NJ Devils – Vegas 3:4 (kon.)
Philadelphia – Toronto 6:1 (kon.) | Columbus – Arizona 2:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:2 (kon.)
Nashville – Tampa Bay 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Ottawa 5:2 (kon.)
San Jose – Washington 2:5 (kon.)
Winnipeg Jets
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Dallas Stars
cz Streda 04.12.2019, 02:10 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

47:56
    Vzápětí přišel faul Kylea Connora, dostal dvě minuty za sekání a počet hráčů na ledě se zase vyrovnal.

47:26
    Další vyloučení, nyní pouze na straně Dallasu. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Denis Gurjanov.

46:42
    Nikolaj Ehlers dostal dvě minuty za sekání, Adam Lowry pět minut za bitku, a u hostů, byly tresty stejné. Menší trest za sekání dostal Jamie Benn, pětiminutový za bitku zase Corey Perry.

36:39
    A je po přesilovce. Patrik Laine neudržel po ztrátě pásma nervy na uzdě, krosčekoval soupeře a je také na trestné lavici.

36:05
    Přesilovka pro Winnipeg, za faul na Perreaulta dostal Tyler Seguin dvě minuty za krosček.

22:23
    Přesilovka pro Dallas, dvě minuty za držení obdržel Josh Morrissey.

02:36
    Je tu první vyloučení a to na straně Dallasu. Dvě minuty za sekání dostal Alexandr Radulov.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 8. Ehlers (Pionk, Sbisa), 28. Connor (Morrissey, Poolman), 32. Morrissey (Ehlers, Wheeler), 40. Laine (Scheifele, Connor), 54. Scheifele (Laine, Connor) – 38. Heiskanen (Sekera, Janmark)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Poolman, Morrissey (A), Pionk, Sbisa, Dahlström, Bitetto – Laine, Scheifele (A), Connor – Roslovic, Wheeler (C), Ehlers – Perreault, Lowry, Copp – L. Shaw, Gustafsson, Luoto.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Gurianov – Comeau, Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Janmark.

Rozhodca: Brenk, Kozari – Flemington, Sericolo

Diváci: 15 325