Detva – Nové Zámky | 6:3 (kon.) | | | Trenčín – Poprad | 1:4 (kon.) | | | Miškovec – B. Bystrica | 1:4 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 4:2 (kon.) |
Skalica – Dubnica | 5:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Levice – Martin | 4:1 (kon.) |
Žilina – Trnava | 7:5 (kon.) | | | Topoľčany – Bratislava Capitals | 4:1 (kon.) |
Villach – Znojmo | 3:5 (kon.) |
Zlín – Litvínov | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Hradec Králové | 2:3 (po pr.) | | | Kladno – Sparta Praha | 2:4 (kon.) |
Pardubice – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Třinec | 3:1 (kon.) |
Montreal – NJ Devils | 4:6 (kon.) | | | Boston – NY Rangers | 3:2 (po pr.) | | | Anaheim – Winnipeg | 0:3 (kon.) |
San Jose – LA Kings | 4:1 (kon.) | | | Philadelphia – Detroit | 6:1 (kon.) | | | Buffalo – Toronto | 6:4 (kon.) |
Chicago – Colorado | 2:5 (kon.) | | | Minnesota – Ottawa | 7:2 (kon.) | | | Washington – Tampa Bay | 4:3 (po pr.) |
Jaroslavľ – Dinamo Minsk | 6:3 (kon.) | | | Kazaň – Soči | 0:1 (kon.) | | | Novgorod – D. Moskva | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Helsinki – Novosibirsk | 1:4 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 1:6 (kon.) |
Liberec – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Sparta Praha – Jihlava | 3:2 (po pr.) |
Třinec – Salzburg | 2:6 (kon.) | | | Slavia – Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
1:2
(0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Dynamo Moskva
27:26
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., sekání).
|
|
25:03
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., sekání).
|
|
24:29
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min., podrážení).
|
|
18:22
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ty Rattie – 2 min., držení).
|
|
11:15
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ty Rattie – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
59. Iľjin (Minejev) – 9. Čajkovský (Alexejev), rozh. náj. A. Petersson
Rozhodca: Gamalej, Morozov – Kučava, Šišlo
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Stanislav Bočarov (NNO)
0:0 Ivan Igumnov (DMS)
2. séria:
0:0 Michail Varnakov (NNO)
0:1 André Petersson (DMS)
3. séria:
0:1 Jordan Schroeder (NNO)
0:1 Miks Indrašis (DMS)
4. séria:
0:1 Anton Šenfeld (NNO)
0:1 Juuso Hietanen (DMS)
5. séria:
0:1 Damir Žafiarov (NNO)
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Tichomirov (Molkov) – Barancev, Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Minejev, Mišarin, Meljakov – Schroeder, Rattie, Žafiarov – Šenfeld, Q. Howden, Varnakov – Iľjin, Bočarov, Veriajev – Szczechura, Gončaruk, Belevič.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, J. Zajcev, Ľamin, Mironov, Ogurcov, Grigorjev – Tarasov, Jaškin, Šipačov – Afinogenov, A. Petersson, Indrašis – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Jefremov, Mojsejev, Michajlov – Muranov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, J. Zajcev, Ľamin, Mironov, Ogurcov, Grigorjev – Tarasov, Jaškin, Šipačov – Afinogenov, A. Petersson, Indrašis – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Jefremov, Mojsejev, Michajlov – Muranov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gamalej, Morozov – Kučava, Šišlo
Diváci:
Jan Volf