Gençlerbirliği – Yeni Malatyaspor 3:3 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
3:3 (0:1)
Yeni Malatyaspor
cz Piatok 29.11.2019, 18:30 • Eryaman Stadyumu, Ankara • Turecká Superliga • 13. kolo

Je za námi neskutečné utkání mezi Gençlerbirliği a Malatyasporem, které nakonec končí remízou 3:3. V prvním poločase byla k vidění pouze jedna branka, v samotném závěru půle se o ni postaral Thievy Bifouma. Krátce po zahájení druhého poločasu se přízemní ránou podařilo srovnat Giovannimu Siovi a v 76. minutě dokonal obrat z penalty Bogdan Stancu. V bláznivé koncovce se ale hostům podařilo během tří minut zase zcela obrátit stav, u obou zásahů byl Robin Yalcin. Svěřenci kouče Hamzaogla to ovšem nezabalili a v první nastavené minutě vystřelil domácím bod střídající Rahmetullah Berişbek. Gençlerbirliği díky remíze prodloužilo sérii bez prohry na čtyři utkání, Malatyaspor po čtvrté v řadě remizoval, po sedmé neprohrál.

To je ode mě z dnešního bláznivého střetnutí vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:37:33)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 8:1. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 15:11.

90+8

90+7
    Jenže standardka byla rozehraná mizerně! Na druhou stranu se místo toho vydali do brejku tři domácí hráči proti dvěma, dlouho přihrávkou však celou situaci zazdil Berisbek. Stancu následným centrem pod sebe nenašel spoluhráče.

90+6
    Poslední možnost, jak převrátit vedení zpátky na svou stranu budou mít hosté z přímého volného kopu. Sio navíc za faul dostal žlutou kartu.

90+5
    Hosté ještě měli možnost zahrávat rohový kop, ovšem stoper Meza balón podskočil. Velká škoda pro Malatyaspor.

90+3
    V nervózním závěru dostává žlutou kartu Moryke Fofana, jenž skluzem po pravé lajně běžícího Stanca.

90+3
    Celou situaci si ještě hlavní rozhodčí nechal zkonzultovat u videa, to ale pouze potvrdilo, že nikde k žádnému přestupku nedošlo.
    90+1. Rahmetullah BERIŞBEK - 3:3

90+1
    Gençlerbirliği právě vstřelil branku!
    Sledujeme neskutečnou koncovku střetnutí! RAHMETULLAR BERISBEK se krátce po příchodu na trávník zapisuje do střeleckých statistik, když si šikovně píchl míč mezi tři protihráče a pak křižnou střelou překonal Farnolleho!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Daniel João Candeias, přichází Rahmetullah Berişbek.
    88. Robin YALCIN - 2:3

88
    Tým Yeni Malatyaspor právě vstřelil branku!
    To je neskutečné, Malatyaspor během tří minut dává druhý gól a dostává se do vedení! Kapitán Sessegnon mizerným odkopem přihrál ROBINU YALCINOVI, jenž si zpracoval míč a posléze tvrdou, ani ne příliš umístěnou střelou propálil brankáře.

87
    Fabricio Baiano si všiml daleko vyběhnuvšího gólmana a z poloviny hřiště se ho pokusil přelobovat. Farnolle ale včas zacouval a kulatý nesmysl zpacifikoval.
    85. Robin YALCIN - 2:2

85
    Je znovu vyrovnáno! Obrana Gençlerbirliği nedokázala odklidit míč do bezpečí, Yildirim přihrál ROBINU YALCINOVI, jenž zkušeně poslal balón k levé tyči, Özbir byl bez šance.

84
    Standardku v podobě rohového kopu Malatyaspor využít nedokázal, nejvýše se totiž vyšplhal domácí stoper Zargo Touré.

Milan Huppert

Góly: 52. Sio (Sessègnon), 76. Stancu (pen.), 90+1. Berişbek – 44. Bifouma (Töre), 85. Yalcin (M. Yıldırım), 88. Yalcin

Karty:   32. Özgenç (GEN), 90+6. Sio (GEN) – 75. M. Yıldırım (YMA), 90+3. Fofana (YMA)

Gençlerbirliği S.K.: Özbir – Özgenç (66. S. Diallo), Flávio, Z. Touré, H. Pehlivan – Özdemir (46. Ayité), F. Baiano, Sessègnon – Candeias (89. Berişbek), Sio – Stancu.
    Náhradníci: Adiyaman – Ayité, Berişbek, Çiftçi, Bjärsmyr, S. Diallo, Kizildag, Y. Pehlivan, Polomat, M. Seuntjens.

Yeni Malatyaspor: Farnolle – Chebake, A. Mina, Akbaş, Aytaç – Yalcin – Töre (71. Guilherme), Acquah (79. Fofana), Ildiz (62. M. Yıldırım), Bifouma – Jahović.
    Náhradníci: Ceylan – Çağıran, Donald, Fofana, Guilherme, Čaalalí, Kas, Tozlu, Özdemir, M. Yıldırım.

Rozhodca: Küçük – Uyarcan, Yemişken