Montreal – NJ Devils 4:6 (kon.) | Boston – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 0:3 (kon.)
San Jose – LA Kings 4:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 6:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 6:4 (kon.)
Chicago – Colorado 2:5 (kon.) | Minnesota – Ottawa 7:2 (kon.) | Washington – Tampa Bay 4:3 (po pr.)
Boston Bruins
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
New York Rangers
cz Piatok 29.11.2019, 19:20 • TD Garden, Boston • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:05:26)

New York Rangers: 28.

Favorizovaný Boston nakonec dokázal tento duel dovést do vítězného konce, ale stálo to sil! Hosté totiž vedli již 2:0 a s celkem velmi dobrou taktikou doslova deptali soupeře. Ofenzivní hvězdy domácích (zejména Marchand) se těžko prosazovali, až přišel gól centra třetí lajny, Seana Kuralyho, v závěru druhé třetiny. Ve třetí třetině to pak bylo v podstatě jen na jednu branku, z velkého tlaku však domácí vydřeli pouze vyrovnávací gól, který vstřelila česká hokejová hvězda v domácím dresu, David Pastrňák. A ten byl i u rozhodujícího gólu v prodloužení, kde famózně zafungovala spolupráce s Davidem Krejčím, střelcem třetího gólu Bruins.

61:40 David KREJČÍ - 3:2

61:40
    Bruins právě vstřelili branku!
    Neskutečná paráda v podání dvou Čechů v dresu Bruins! DAVID KREJČÍ přenechal ve středním pásmu puk Pastrňákovi, ten si najel mezi dvojici bránících hráčů, povodil si tak krásnou stahovačkou Bučněviče a když už to vypadalo, že je konec, když se dostal s pukem téměř za branku, zmátl všechny famózní přihrávkou před branku, kde čekal Davida Krejčího. Ten ho nezklamal, v prostoru, kam mířila přihrávka skutečně byl a byť to nebylo úplně snadné, trefil z voleje odkrytou branku Rangers. Asistence: David Pastrňák a Jaroslav Halák.

61:15
    Pavel Bučněvič (NY Rangers) si najel před Haláka, ale branku minul.

61:03
    Až po pádu Zibanejada se k puku dostávají domácí.

60:40
    Zatím je to ale hodně opatrné v podání Rangers.

60:10
    První útok budou mít, po vyhraném vhazování, hosté.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo, bude tak následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:23
    David Pastrňák (Boston) se po přihrávce Krejčího snažil vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval bránící Jesper Fast.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 39. Kuraly (DeBrusk, Carlo), 45. Pastrňák (Krejčí, DeBrusk), 62. Krejčí (Pastrňák, Halák) – 15. Bučnevič (DeAngelo, Trouba), 27. Chytil (R. Strome, Panarin)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand, Krejčí, Pastrňák – DeBrusk, Studnicka, Coyle – Bjork, Kuraly, Heinen – Nordström, P. Lindholm, Wagner.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Skjei, Trouba, R. Lindgren, Fox, Hájek, DeAngelo – Kreider, Zibanejad, Bučnevič – Panarin, Chytil, R. Strome – Lemieux, B. Howden, Kakko – Br. Smith, Nieves, Fast.

Rozhodca: McCauley, Rooney – MacPherson, Daisy

Diváci: 17 850