Marseille – Brest 2:1 (kon.)
Olympique Marseille
2:1 (0:0)
Stade Brestois 29
cz Piatok 29.11.2019, 20:45 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:44:30)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 20:2. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, ve kterém byl jasně lepší domácí celek. Ten měl několik velkých šancí, ale v zakončení se mu dnes příliš nedařilo. Ve druhém poločase se trefil Bouna Sarr a domácí vedli 1:0. Dvě minutky před koncem ale vyrovnal Irvin Cardonal. Jenže domácí se po rozehrávce hned vydali dopředu a Nemanja Radonjić krásnou střelou vrátil vedení zpět na stranu Marseille. Nic dalšího se nestalo a domácí získali všechny tři body.

90+7

90+6
    Rozhodčí ještě celou situaci ověřuje u videa.
    90+5. Žlutá karta

90+5
    Alexandre Mendy nesmyslně zajel do Sakaje a za svůj nebezpečný skluz vyfasoval červenou kartu! Rozhodčí si ale zákrok prozkoumal u videa a nakonec červenou kartu zrušil a vytasil kartu žlutou.

90+5
    Hraje se na polovině Brestu, domácí si to už nejspíše pohlídají a získají další cenné tři body.

90+3
    Domácí drží míč, nikam nepospíchají a šetří cenné vteřinky.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. Nemanja RADONJIĆ - 2:1

89
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné, protože domácí rozehráli, hned se vydali dopředu, NEMANJA RADONJIĆ si navedl míč na hranici velkého vápna a krásnou střelou nedal brankáři šanci!
    88. Irvin CARDONA - 1:1

88
    Brest právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro domácí, protože po krásné kombinační akci hosté vyrovnávají. Po přihrávce do vápna se k míči dostal IRVIN CARDONA, který ho lehkým obloučkem poslal za Mandandu.

88
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Valère Germain.